SKLADOM! Antigénové testy z nosa, 100% presnosť - vhodné na samotestovanie
Neohodnotené

Babyono Elektrická odsávačka Compact 5 režimov vrátane nosového Aspiratora

Senzačné riešenie: Elektrická odsávačka mlieka COMPACT PLUS je unikátne zariadenie na trhu, ktoré spája odsávačku mlieka s nosnou odsávačkou pre bábätko! Táto jedinečná odsávačka mlieka sa vyznačuje vysokým komfortom a efektívnosťou používania.

Môžeme doručiť do:
13.7.2022
Dodanie 10 dní (>5 ks)
Kód: B971
Značka: Babyono
€92,40
Kategória: Detský tovar
Hmotnosť: 1.35 kg
Rozmery: 28 cm x 23 cm x 11 cm.
Obsah balenia: Odsávačka, hlavica nosnej odsávačky s dvoma hrotmi, silikónový lievik, fľaša na kŕmenie Babyono Natural Nursing - 180 ml, silikónový anatomický cumlík 0m+, nabíjačka, kozmetická taštička – ZDARMA

Elektrická odsávačka a nosná odsávačka COMPACT PLUS NATURAL NURSING

Senzačné riešenie: Elektrická odsávačka mlieka COMPACT PLUS je unikátne zariadenie na trhu, ktoré spája odsávačku mlieka s nosnou odsávačkou pre bábätko! Táto jedinečná odsávačka mlieka sa vyznačuje vysokým komfortom a efektívnosťou používania.

Lievik vyrobený z mäkkého silikónu tesne pokrýva celý prsník, a to aj v ležiacej polohe. Vďaka tomu je pumpovanie pohodlnejšie, najmä pre ženy po cisárskom reze. Možnosť nastavenia sacieho výkonu zvyšuje jeho účinnosť a účinnosť pri odsávaní materského mlieka.

Tichý režim prevádzky zaisťuje diskrétnosť, čo umožňuje odsávanie mlieka kdekoľvek. Odsávačka mlieka sa ľahko používa, montuje a rozoberá, je diskrétna a pohodlná na cestách. Hneď po odsatí je možné kŕmiť fľašou Natural Nursing.


971X2

VLASTNOSTI:

  • Odsávačka mlieka Babyono COMPACT PLUS ponúka 5 rôznych režimov, ktoré je možné prispôsobiť vašim individuálnym potrebám:
  1. Režim odsávania  - Sací výkon je možné nastaviť od stupňa 1 po 7, možnosť nastaviť rôzne úrovne odsávania od nízkej po vysokú.
  2. Dvoj frekvenčný režim - kombinuje výhody striedavého odsávania s vysokým a nízkym výkonom. Cyklus satia s premenlivou silou (slabý - pauza - silný) je účinný pri stimulácii bradaviek.
  3. Stimulačná masáž - Odporúča sa začať so stimulačnou masážou 2–5 minút pred odsávaním
  4. Režim 2 v 1 - Cyklus 8 masážnych pohybov, po ktorých nasleduje 1 sací pohyb. Tento režim sa odporúča na upokojenie bolesti preplnených prsníkov a ich stimuláciu, aby odsávali viac mlieka za kratší čas.
  5. Režim odsávačky nosa – výkon je možné nastaviť na úrovni od  1 do 3.
  • Všetky prvky odsávačky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu určeného pre styk s potravinami, ktorý neobsahuje Bisfenol A.

PARAMETRE:

  • Súčasťou balenia je: Odsávačka, hlavica nosnej odsávačky s dvoma hrotmi, silikónový lievik, fľaša na kŕmenie Babyono Natural Nursing - 180 ml, silikónový anatomický cumlík 0m+, nabíjačka, kozmetická taštička – ZDARMA
  • Rozmery produktu: 28 cm x 23 cm x 11 cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie