Neohodnotené

Bodyslimmer Vacu Body Slimmer Active

Na základe našich vedomostí a skúseností sme vyrobili zariadenie, ktoré kombinuje najlepšiu kvalitu materiálu, funkčnosť a ergonómiu. Vacu Body Slimmer Active vám umožní urobiť dokonalý tvar tela a uvoľniť nadváhu bez potreby špeciálnej diéty. Zlepšuje stav vášho celého tela.
Skladom (> 5 ks)
Kód: KSN267
Značka: Bodyslimmer
€0,01
Kategória: Kozmetika a zdravie
Hmotnosť: 50 kg

 

 

Prístroj nie je možné kúpiť cez eshop, v prípade otázok nás prosím kontakujte na +421 917 222 622

Prístroj nie je možné nakúpiť cez eshop

UVEDENÁ CENA JE SYMBOLICKÁ, nie je záväzná ani orientačná

 

Funkčnosť

Kombinácia niekoľkých prvkov v jednom zariadení a správne sledovanie ich vplyvu na ľudské telo viedli k vývoju zariadenia, ktoré môžu používať profesionáli a začiatočníci.

Inovatívny software

V našom zariadení nájdete riešenie, ako prepojiť tréning s najnovšími možnosťami softvéru.

Efektivita

Prístroj Vacu Body Slimmer Active je výsledok inovativnej technológie

Moderný dizajn

Dlhoročné skúsenosti s navrhovaním rôznych zariadení nám umožnili vytvoriť kapsulu so skromným futuristickým vzhľadom, schopným pritiahnuť pozornosť každého zákazníka.

Vacu Body Slimmer Active je jedným z najmodernejších a jedinečných prístrojov na chudnutie a rehabilitáciu na trhu s fitness pomôckami. Môžete trénovať na bežeckom páse, steperi alebo na bicykli, pričom využijete všetky výhody vákua, infračerveného žiarenia, farebnej terapie, kolagénovej terapie a aromaterapie. Vacu Body Slimmer Active je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby začiatočníkov i pokročilých používateľov. Jednoducho aby vytvoril najlepší tvar tela. Softvér je navrhnutý tak, aby intuitívne využíval možnosť Multivision vzdelávania a využíval spojenie sociálnych médií.

CENA NA VYŽIADANIE

Navštívte stránku Bodyslimmer.sk , dozviete sa viac

4BeautyAbodylsimer