Produkty PRIME HYDRATATION Drink a PRIME Energy Drink SKLADOM

DADA Extra Care plienky Veľ.1 Newborn 26 ks (2-5 kg)

1 hodnotenie
Značka: Dada

Jednorazové plienky značky Dada. Vhodné pre bábätká od 2-5 kg. Balíček obsahuje 26 ks plienok.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Môžeme doručiť do:
27.10.2023
Kód: DADA1-26KS
€3,78
DADA Extra Care plienky Veľ.1 Newborn 26 ks (2-5 kg)
1 hodnotenie
Značka: Dada
DADA EXTRA CARE VEĽ.1 NEWBORN, 2 5KG, 26KS
Výpredaj
5,0 1 hodnotenie

Jednorazové plienky značky Dada. Vhodné pre bábätká od 2-5 kg. Balíček obsahuje 26 ks plienok.

Majú žltý indikátor vlhkosti (zmodrá, keď je plienka plná a je potrebné ju vymeniť) a výrez na pupok (nie je vďaka nemu dráždený a chráni ho pred vlhkosťou), preto sú vhodné od narodenia. 

Pružná pasová vložka zaručuje lepšie padnutie plienky okolo pása bábätka. V porovnaní s plienkami Dada Extra care (staršia verzia) sú 2x rýchlejšie suché, čo zaistí okamžitý komfort pokožky. Vďaka mäkkému a jemnému povrchu plienky a priedušných materiálov sa bábätko bude cítiť ako v bavlnke. Unikátny tvar absorbčných kanálikov môže za to, že vlhkosť je rýchlo naviazaná dovnútra plienky, aby pokožka bábätka bola v suchu.

Vďaka aplikovanej technológie je plienka tenká a viac pružná. Unikátna technológia vnútornej vrstvy vsakuje aj tekutú stolicu.

Pri výrobe plienky boli použité aj 4 technológie a to: technológia SeconDry - okamžitá suchosť, technológia Double Lock Layer - inovatívne absorpčné jadro pre spoľahlivú ochranu proti vlhkosti, technológia Wee Zones - efektívny odvod vlhkosti pre dievčatá i chlapcov a technológie Climaflex - účinné odstránenie vlhkosti a tepla, aby sa zabránilo podráždeniu.

Produkt je bez parfumácie, aby sa minimalizovalo riziko alergickej reakcie (neobsahuje alergény zo zoznamu 26 potenciálnych alergénov) a je vyrobený bez použitia molekulárneho chlóru. Ochrana mikrobiomu - plienky pomáhajú udržiavať normálnu fyziologickú flóru pokožky, vďaka čomu bude stále zdravá av dobrej kondícii. Výrobok je vytvorený v továrňach využívajúcich elektrinu z obnoviteľných zdrojov.

Celulóza použitá na výrobu bola získaná z udržateľného lesného hospodárstva spravovaného zodpovedne az kontrolovaných zdrojov (certifikát PEFC).

Dodatočné parametre

Kategória: Jednorazové plienky
Balenie: 26 ks
Druh: Jednorázové
Typ: Absorčné
Zapínanie: Na suchý zips
Položka bola vypredaná…

Spoločnosť Dada, ktorá sa radí medzi obľúbených výrobcov kvalitných detských plienok, nezaspáva na vavrínoch a ide s dobou.