Neohodnotené

Kompaktný prístroj na odstránenie nežiadúcich jaziev - SCARSLIGHT

Kompaktný prístroj na odstránenie nežiadúcich jaziev na princípe fototerapie - SCARSLIGHT, môže byť použitý ako doplnkový prístroj po estetickej operácii.

Estetické operácie sú počas posledných rokov veľmi moderné a ich počet stále rastie.Na mieste je stále otázka: zmiznú všetky jazvy po operácii úplne?

Počet estetických operácií od roku 2000 nesmierne stúpol: 15 až 20 tisíc operácií je vykonávaných každý deň, čo je číslo, blížiace sa Európskemu priemeru. V USA bolo v roku 2015 vykonaných viac ako 10 miliónov operácií.

Tento perfektný doplnkový prístroj vás zbaví škaredých pooperačných jaziev a môže ich odstrániť natrvalo.

Skladom (> 5 ks)
Kód: KSN260
€59 –5 % €56
Kategória: Kozmetika a zdravie
Hmotnosť: 1 kg
Kompaktný prístroj na odstránenie nežiadúcich jaziev - SCARSLIGHT
€59 –5 %

Pôrody cisárskym rezom sú snáď každodennou rutinou. Proces spôsob pôrodu je ovplyvnený niekoľkými faktormi rozhodnutia ženy.V dnešnej dobe majú ženy tendenciu mať deti v zrelšom veku, užívajú vitamíny počas tehotenstva, čo ovplyvňuje váhu dieťaťa. Deti s váhou nad 4,000 gramov sú zvyčajne narodené cisárskym rezom. 
Väčšina žien s nie je príliš s cisárskym rezom spokojná, pretože jazvy po chirurgickom zákroku natrvalo zostanú. 

Tento kompaktný prístroj je využiteľný aj v zubnej ordinácii. Ľudia viac dbajú na ústnu hygienu a na dôležitú starostlivosť o zuby.

Scarslight môže napomôcť odstrániť:Jazvy po estetických operáciách (odstráni napr. jazvy po operácii pŕs, očných viečok, tváre a pod.) a ostatné typy jaziev: vrásky, tehotenské strie, popáleniny, vredy, preležaniny, akné, kožné infekcie, povrchové lézie (napr .: modriny, rezy) zápaly a ostatné zranenia.

Použitie lampy je veľmi jednoduché, nie sú potrebné technické znalosti.Lampa môže byť používaná v domácom prostredí a tiež za klinických okolností. Použitie je bezpečné, absolútne bezbolestné a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Lampa musí byť používaná nasledujúcim spôsobom: 


Očistite oblasť, ktorá má byť liečená. Lampa by mala byť umiestnená tak, aby svetelný lúč mieril kolmo proti koži Odporúčaná liečebná vzdialenosť je 5 až 10 cm - záleží na druhu liečeného problému.
Doba jedného liečebného cyklu je 6 až 10 minút, podľa kondície liečenej osoby. Liečebné cykly by sa mali opakovať 2 a 3 krát za deň

Sú nejaké kontraindikácie týkajúce sa použitia lampy? 
Nie, lampu môže používať ktokoľvek.


Má svetelná terapia nejaké vedľajšie účinky? Polarizovaná svetelná terapia nemá žiadne vedľajšie účinky.

Pre viac informácií si prosím prečítajte užívateľský manuál. 
Skôr, než s liečbou začnete, prosíme, konzultujte ju so svojím lekárom. 
Podporuje regeneračný proces.Zlepšuje mikrocirkuláciu. Urýchľuje kožnú regeneráciu. Redukuje zápal .
Má upokojujúci účinok.

Technické Špecifikácie

Rozmery: 10,5 x 1,5 cm

Hmotnosť: 0,15kg

Napájanie: DC Adaptér

Polarizácia > 99%

Zdroj svetla : zelené LED svetlo