Neohodnotené

Kompletný set - Opálenie nástrekom

Najlepší výsledok opálenia nástrekom dosiahnete, ak sa budete držat týchto rád a pokynov: Pred samotným nástrekom odporúčame urobiť si dokonalý peeling celého tela, príp. aj depiláciu. Pokožka nesmie byt nakrémovaná, pred nástrekom nepoužívajte dezodorant resp. parfém, tvár musí byt taktiež odlíčená. Po nástreku nesmiete prísť do kontaktu s vodou počas 6-8 hodín. Po tomto čase sa osprchujete a jemne osušíte.
Skladom (2 ks)
Kód: NORVELLKAB3
€788
Kategória: Kozmetika a zdravie
Hmotnosť: 20 kg

 

KOMPLETNÉ ŠPECIFIKÁCIE:

Najlepší výsledok opálenia nástrekom dosiahnete, ak sa budete držat týchto rád a pokynov: Pred samotným nástrekom odporúcame urobit si dokonalý peeling celého tela, príp. aj depiláciu. Pokožka nesmie byt nakrémovaná, pred nástrekom nepoužívajte dezodorant resp. parfém, tvár musí byt taktiež odlícená. Po nástreku nesmiete príst do kontaktu s vodou pocas 6-8 hodín. Po tomto case sa osprchujete a jemne osušíte.

 

Komplet set obsahuje:

1x nástrekove zariadenie
1x Stan
1 l nástrekového materiálu
1x Manuál
1x Taška

 

Z jedného litrového nástrekového materiálu je možné urobit 20-25 nástrekov celého tela, je vhodný na telo aj tvár. Vychádzame zo skúseností so znackou, ktorú ponúkame, nakolko záleží aj na druhu prístroja na nástrek. Co sa týka spreju na domáce použitie, z toho je možné urobit 2-3 nástreky celého tela. V cene je zarátaná doprava, školenie na nástrekový systém, certifikát.
V prípade, že by sa vám minul nástrekový materiál zo základného setu, litrové balenie anglického výrobcu NORVELL za cenu 89 Eur s DPH.