Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

MEETBABY Detský nočník vajíčko ružový

Neohodnotené
Značka: MEETBABY

Detský nočník v tvare vajíčka bol s láskou navrhnutý pre pohodlie vášho dieťatka

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Kód: BP036-1
€25,20
MEETBABY Detský nočník vajíčko ružový
Neohodnotené
Značka: MEETBABY
MEETBABY Detský nočník vajíčko ružový
Novinka

 

POHODLNÝNOČNÍK:

Detský nočník v tvare vajíčka bol s láskou navrhnutý pre pohodlie vášho dieťatka. Nočník má vysokú chrbtovú časť pre podporu chrbta dieťatka, jeho ergonomický dizajn zabezpečuje pohodlie pri sedení na nočníku.


STABILNÝ DIZAJN:

Nočník je stabilný, pevne ostane stáť tam, kde ho položíte. Nočník má štyri nohy, každá má protišmykové gumené prvky pre zaistenie stability.


OCHRANA PIDDLE GUARD:

Nočník je zabezpečený vekom, aby sa predišlo náhodnému rozliatiu jeho obsahu. Vnútro nočníka je možné vybrať a vyliať do toalety.


JEDNODUCHÉ ČISTENIE:

Tento nočník bol vyrobený aj s ohľadom na vás rodičov. Nočník možno vybrať a vziať na toaletu pre ľahké vyprázdňovanie. Nechýba ani veko, ktoré udrží všetko na svojom mieste, kým sa tam nedostanete


FUNKY DIZAJN:

Nočník  je vyrobený v módnych farbách s nápaditým dizajnom, vaše dieťatko ho bude používať s radosťou. Vyrobený je z netoxického a zdravotne nezávadného PP materiálu, bez BPA, bez olova.

Dodatočné parametre

Kategória: Nočníky
Certifikácia: EN71, CPSIA
Rozmery: 34 * 34 * 33cm
Materiál: 100% PP, ABS
Vhodnosť: Pre deti od od 3 - 12 mesiacov