Neohodnotené

Neinvazívna liposukcia ultrazvukom SLIM UP Ultra

SLIM UP ULTRA je nová koncepcia krásy využívajúca   synergických efektov troch rôzných druhov energií:

  - infračerveného žiarenia

  - elektrostimulácie

  - ultrazvuku

Skladom (> 5 ks)
Kód: KSN274
€0,01
Kategória: Kozmetika a zdravie
Hmotnosť: 50 kg

Prístroj nie je možné kúpiť cez eshop, v prípade otázok nás prosím kontakujte na +421 917 222 622

Prístroj nie je možné nakúpiť cez eshop

UVEDENÁ CENA JE SYMBOLICKÁ, nie je záväzná ani orientačná

 

Kombinácia týchto troch zdrojov energie spôsobuje chudnutie,   lokalizovanú tonizáciu  a tvarovanie postavy a je zvlášť účinná   v rámci multifaktorovej starostlivosti o oblasti postihnuté   celulitídou.  

    SLIM UP ULTRA  tak umožňuje redukciu tukových vankúšikov uložených na bruchu, bokoch a stehnách, zvyšuje svalový tonus, aktívne odbúrava tukové kapsy a lokálne uložený tuk.

Okrem 6 zdrojov infračervených lúčov, 16 stimulačných elektród a 6 ultrazvukových   doštičiek vhodných pre ošetrenie veľkých plôch tela má SLIM UP ULTRA tiež aktívne   nástavce pre manuálnu aplikáciu na konkrétne oblasti:

SLIM UP ULTRA na tvár je určený k ošetreniu tvarových svalov a využíva zvlášť jemné sínusové vlny. Špeciálne patentovaný aktívny nástavec má liftingový účinok na pokožku, ktorý je nápadný od prvej aplikácie, a jeho intenzívny svetelný účinok omlaďuje.

SLIM UP ULTRA na tvár a telo umožňuje ošetriť konkrétne miesta ultrazvukom, zintenzívňuje ich činnosť a uľahčuje prienik aktívnych látok.

SLIM UP ULTRA je výsledok mnohoročného výskumu, navrhovania a testovania všetkých lekárskych, technických a právnych aspektov, vrátane vedeckých štúdií.

SLIM UP ULTRA je prístroj najnovšej generácie zaberajúci len pol štvorcového metra. Môžeme ho dať do kufra akéhokoľvek auta, upraviť pre akékoľvek lôžko  a kamkoľvek preniesť. 

Okrem iného, pomocou prístroja SLIM UP ULTRA  je možné vykonávať  lifting tváre. S revolučnou novinkou, ktorú nám ponúka prístroj SLIM UP ULTRA, vieme pomôcť aj v prípade, ak máte poškodený tonus pokožky na tvári, vznikajúce vrásky a objavujúcu sa ochabnutú pokožku. Tieto problémy súvisia aj so stavom svalov, ktoré kožu napínajú. 
Preto je potrebné zabezpečiť a obnoviť spevnenie a výživu svalstva na tvári, čiže spomaliť stárnutie pokožky a udržať jej mladistvý vzhľad. Už po prvom ošetrení sú viditeľné výsledky. K väčšej spokojnosti a k ešte viditeľnejším výsledkom sa odporúčajú tri návštevy v kozmetickom salóne. Toto ošetrenie sa momentálne často používa namiesto 
botoxových injekcií. 

Pre tónovanie a spevňovanie  •  pre chudnutie • pre multifaktorovú liečbu celulitídy • pre tvarovanie postavy

-    Dokonalá synergia medzi 6 zdrojmi infračervených lúčov, rôznymi programami pre elektrickú stimuláciu svalov a 20 zdrojmi ultrazvuku  zaručuje 

 -     rýchle, znateľné výsledky.

 -     zoštíhľujúci účinok odstraňujúci prebytočnú hmotnosť, obezitu, veľmi aktívny proti tukovým kapsám a miestne  usadenému tuku.

 -    tónovanie a spevnenie nielen všetkých svalov tela, ale i povrchu kože, zvlášť na bruchu, na vútornej strane stehien, na prsiach a na bokoch.

 -   multifaktorová liečba celulitídy so zoštíhľujúcim, spevňujúcim, odvodňujúcim a okysličujúcim účinkom.

 -   tvarovanie postavy vďaka možnosti sústredného  pôsobenia len na niektoré vybrané časti tela

 -   ideálny pre integráciu  s tradičnou starostlivosťou o krásu: relaxácia a roztiahnutie svalov pred masážou, lepšie prenikanie kozmetických  výrobkov, účinok proti  stresu a „nabíjaniu“ energií.

SLIM UP ULTRA ponúka komplet ošetrenie, ktoré sa vďaka synergii postará o celkové riešenie nedokonalostí vášho tela. Absolútne unikátna sila SLIM UP ULTRA spočíva v starostlivej a dôkladnej analýze energetických vzťahov a vo využití ich  schopnosti riešiť daný kozmetický problém z rady uhlov  a spoločnou silou. Zapojenie laboratórne preverenej elektro-infračervenej stimulácie a ultrazvuku predstavuje rozhodujúcu inováciu v kozmetickom priemysle, ktorá profesionálnym kozmetičkám dáva do rúk mocný, komplexný a pritom jednoduchý nástroj: 16 adhezívnych stimulačných elektród, 20 aktívnych ultrazvukových hláv rozložených na 4 ľahko nastaviteľných doskách, 6 zdrojov infračerv. žiarenia rozložených na poľohov. ramenách, 7 programov, pri ktorých je možné  regulovať  čas i intenzitu pôsobenia tak, aby vyhovovali väčšine bežných kozmetických problémov. SLIM UP ULTRA predstavuje významný pokrok v omladzovaní a spevňovaní tváre a tela prostredníctvom dvoch  pištolí, ktoré otvárajú kozmetickej liečbe nové a fascinujúce obzory. Pištole pre tvár a telo využívajú emisie povrchových ultrazvuk.vĺn o 3 MHz, ktoré majú známe stimulujúce aktivačné účinky na trofické fibroblasty v pokožke. Najmä však využívajú difúzie aktívnych látok pomocou špeciálnych gélov: tonické a revitalizujúíce kozmetické zložky chránia proti stárnutiu pokožku tváre, ale i iné časti tela, ako je celulitída na vnútornej strane stehien, na bokoch, bruchu a poprsí.

Technické informácie

El sieť : 230 V~ 
Hlavný Frekvenčný rozsah :50/60 Hz 
Príkon: 900 W 
Celkový príkon pre lampy: 600 W 
(pre 6 lámp, každá 100W)

Technické informácie

El sieť : 230 V~ 
Hlavný Frekvenčný rozsah :50/60 Hz 
Príkon: 900 W 
Celkový príkon pre lampy: 600 W 
(pre 6 lámp, každá 100W)

CENA NA VYŽIADANIE