Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Nestlé Dojčenské mlieko NAN OptiPro Plus 3 HM-O

Neohodnotené
Značka: Nestlé
Nestlé NAN je dojčenské mlieko, ktoré je vyrobené špeciálne pre potreby dojčiat. Obsahuje všetky potrebné živiny, ktoré dieťa potrebuje na správny rast a vývoj. Okrem toho, že je dôležité, aby dojčenské mlieko bolo výživné, je tiež dôležité, aby bolo bezpečné a ľahko stráviteľné pre bábätko.

 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
26.2.2024
Kód: N1003
€18,90 –12 % €16,60
Nestlé Dojčenské mlieko NAN OptiPro Plus 3 HM-O
Neohodnotené
Značka: Nestlé
3i nestle nan optipro plus 3 hm o mleko modyfikowane junior dla dzieci po 1 roku 800g
Novinka Tip
€18,90 –12 %

 

NAN OPTIPRO®️ PLUS 3 HMO je dostupný pod novým formálnym názvom ako výrobok na mliečnej báze, určený pre malé deti, obohatený o vitamíny a minerály, v prášku. Jeho unikátna receptúra ​​sa nezmenila. NAN OPTIPRO®️ PLUS 3 HMO obsahuje oligosacharid z ľudského mlieka 2'FL, imunokomponenty podporujúce imunitu*, baktérie L. reuteri a vápnik a vitamín D pre silné kosti.

Zoznámte sa s NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO
 
Naši odborníci, inšpirovaní výskumom ľudského mlieka, ktorý prebieha už viac ako 60 rokov, vyvinuli unikátnu receptúru NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO , ktorá okrem iného obsahuje železo, ktoré prispieva k správnemu vývoju kognitívnych funkcií a vápnik a vitamín D, ktoré podporujú vývoj kostí. 
 
Každá porcia NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO obsahuje:
 • Oligosacharid z ľudského mlieka 2'-FL (2'-fukozyllaktóza) so štruktúrou identickou s oligosacharidom najviac zastúpeným v ľudskom mlieku,
 • Imunonutrienty - zinok, železo a vit. D dôležité pre správne fungovanie imunitného systému dieťaťa,
 • L. reuteri – bakteriálne kultúry ako v materskom mlieku,
 • OPTIPRO® - pokročilá proteínová technológia,
 • Len laktóza – cukor, ktorý sa prirodzene nachádza v mlieku,
 • Rastlinné oleje – repkový a slnečnicový. Neobsahuje palmový olej.
 
 
Spôsob prípravy  NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO
 
1. Dôkladne si umyte ruky.
2. Pohár dôkladne umyte. Varte 5 minút. Až do použitia prikryte.
3. Prevarte pitnú vodu, nechajte ju vychladnúť.
4. Postupujte podľa tabuľky kŕmenia. Do uvareného hrnčeka najskôr nalejeme vodu vychladenú na 37°C. Potom pridajte prášok iba pomocou priloženej odmerky a opatrne odstráňte prebytočný prášok.
5. Skontrolujte, či je odmerka suchá a vložte ju späť do plechovky. Po každom použití dózu zatvorte. Skladujte na chladnom a suchom mieste.
6. Miešajte, kým sa prášok úplne nerozpustí. Pred kŕmením dieťaťa skontrolujte teplotu jedla.

 

Ingrediencie

Plnotučné mlieko (48 %), odtučnené mlieko (25 %), laktóza ( mlieko ), rastlinné oleje (repkový olej, slnečnicový olej), srvátkový permeát ( mlieko ), uhličitan vápenatý, emulgátor [sójové lecitíny], regulátor kyslosti (fosforečnan draselný) , 2'-fukozyllaktóza (2'-FL) (obsahuje laktózu), vitamíny (C, B2, A, D, B12), síran železitý, síran zinočnatý, kultúry L. reuteri (DSM 17938*), jodid draselný.
 
Čas na ďalšiu fázu vývoja
 • Ročné mláďa má úplne inú potrebu živín ako dospelý človek, preto by jeho strava mala zohľadňovať jedinečné potreby malého organizmu. 
 • NAN OPTIPRO Plus HMO je vyrobený na báze kravského mlieka, ale jeho zloženie bolo zmenené tak, aby Vám uľahčilo správne zostavenie jedálnička pre Vaše dieťa. V porovnaní s kravským mliekom má NAN OPTIPRO Plus HMO okrem iného nižší obsah bielkovín a vyšší obsah železa, vitamínov C a D a omega-3 mastných kyselín.
 • Kravské mlieko neobsahuje dostatočné množstvo železa, vitamínov C a D a omega-3 mastných kyselín.
 • 83 mg kyseliny 1-linolénovej v 100 ml produktu
 • Po 2 rokoch vaše dieťa stále potrebuje stravu prispôsobenú jeho potrebám. Doprajte mu NAN OPTIPRO® Plus 4 a postarajte sa s nami o základ zdravej výživy.

 

POZOR! Uvedená veľkosť porcie je priemer, ktorý dieťa zje v danom veku v závislosti od individuálnych potrieb. Rozdiely môžu byť aj v počte jedál. Počet jedál vždy konzultujte s lekárom.
 
* Na udržanie správneho množstva životaschopných bakteriálnych kultúr by sa mala prevarená voda pred pridaním prášku ochladiť na teplotu blízku telesnej teplote (približne 37°C).
 
** Pamätajte: používajte iba priloženú odmerku. Použitie väčšieho alebo menšieho množstva prášku, ako je uvedené, môže viesť k dehydratácii alebo podvýžive dieťaťa. Nemeňte pomery vody a prášku bez konzultácie s lekárom.

***NAN OPTIPRO® Plus 3 HMO je len jedným z prvkov zdravej výživy dieťaťa po 1 roku života. 

 

Aký je rozdiel medzi dojčenským mliekom Nestlé BEBA a Nestlé NAN? Viac sa dozviete v našom článku - ČLÁNOK

Dodatočné parametre

Kategória: Detská výživa
Hmotnosť: 800g
Typ mlieka: štandardné
Vhodné od: od 12 mesiacov
Počet kusov balení: 1