Produkty PRIME HYDRATATION Drink a PRIME Energy Drink SKLADOM

Plienkové plavky námornik

Neohodnotené
Značka: Simed

Pohodlné, hygienické a štýlové plienkové plavky. Vďaka patentkám je možné prispôsobiť ich na veľkosti S, M a L. Určené pre deti s hmotnosťou od 3 kg do 12 kg.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Objednané
Môžeme doručiť do:
29.12.2023
Kód: 2014
€8,30
Plienkové plavky námornik
Neohodnotené
Značka: Simed
951 namornik1
Akcia Novinka

Plienkové plavky sú ideálne na pláž aj na kúpanie v bazéne. Majú vodeodolnú vrstvu, ktorá zabraňuje vytečeniu ich obsahu.

Plienkové plavky sú 100% vodotesné. Vo vnútri obsahujú špeciálnu sieťovinu, ktorá je príjemná a jemná k detskej pokožke, takže nespôsobuje podráždenie. Veľkou výhodou detských bazénových nohavičiek je ich ergonomický tvar prispôsobený anatómii dieťaťa.

Zabezpečí úplnú slobodu pohybu a zároveň vynikajúcu priľnavosť k telu, takže nič zvnútra sa nedostane do vody. Ďalšou výhodou ponúkaných plienkových plaviek je, že deti pri bazéne vyzerajú štýlovo.

Ponúkame farebné, rozprávkové motívy, ktoré pritiahnu pozornosť detí. Produkt je skvelý pre chlapcov aj dievčatá. Vďaka šikovným patentkám je možné plienky nastaviť na veľkosti  S, M, L – čo umožňuje prispôsobiť plienky veľkosti dieťaťa.

Vlastnosti produktu: Veľkosť pre deti s hmotnosťou od 3-12 kg, obvod pása 24-52 cm, obvod stehna 12-28 cm. Plavky je možné prať v práčke na 40°C. 1ks v balení.

Dodatočné parametre

Kategória: Dojčenské plavky
Vlastnosti: Vnútorná sieťka
Typ: Plienkové plavky
Minimálna hmotnosť dieťaťa: 3 kg
Maximálna hmotnosť dieťaťa: 12 kg
Položka bola vypredaná…