Neohodnotené

Prístroj na chudnutie a boj proti celulitíde EXIMIA

Unikátny prístroj pre profesionálov v centrách chudnutia a v boji proti celulitíde

Skladom (> 5 ks)
Kód: KSN275
€0,01
Kategória: Kozmetika a zdravie
Hmotnosť: 50 kg

Prístroj nie je možné kúpiť cez eshop, v prípade otázok nás prosím kontakujte na +421 917 222 622

Prístroj nie je možné nakúpiť cez eshop

UVEDENÁ CENA JE SYMBOLICKÁ, nie je záväzná ani orientačná

 

 • Unikátny prístroj pre profesionálov v centrách chudnutia a v boji proti celulitíde. 
  Pomocou prístroja Eximia ponúknete zákazníkom bezbolestnú a relaxujúcu neinvazívnu starostlivosť, ktorá sa prejaví vo viditeľných výsledkoch už po prvom ošetrení. Finálnym výsledkom je jemná a tonifikovaná pokožka, spolu s odľahčeným telom bez nedokonalostí a tuku.
 • Ľahké ovládanie
  LCD dotykový displej
  Mobilita
  Skvelý design
  Veľmi účinný
  Ponúka výsledky hneď po prvom ošetrení
  Dostupná cena
  Možnosť financovania
Komplexná metóda využívajúca inovovanú technológiu, v sebe kombinuje viacej ošetrení kumulovaných v jednom prístroji.
Endolift ponúka jedinečnú kombináciu synergie silného magnetu a Endolift systému. Spojenie týchto excelentných metód ponúka okrem nevídaného komfortu klienta tiež dlhotrvajúce a predovšetkým viditeľné výsledky dosiahnuté v krátkom čase.
         
Metóda Eximia je založená na už druhom medzinárodnom patente kavitačnej Ultraporézy. Viac intenzívna lokálna penetrácia aktívnych princípov prístroja je umocnená synergickou akciou dvoch technológií známych ako Elektroporéza a Mikroakustické vlny. Táto súčasná akcia zvyšuje metabolizmus tuku v podkoží.

Vďaka jedinečnej technológii Eximia, ktorá uspokojí i tých najnáročnejších zákazníkov už po prvom ošetrení, porastie s prístrojom Eximia výnos z vášho podnikania. Integrované technológie vám umožnia zapojiť prístroj Eximia i do stavajúcich procedúr, ktoré vaše štúdio ponúka, čo váš zisk bude neustále zvyšovať!

Komplexná metóda využívajúca inovovanú technológiu, v sebe kombinuje viacej ošetrení kumulovaných v jednom prístroji. Pomocou prístroja Eximia ponúknete zákazníkom bezbolestnú a relaxačnú neinvazívnu starostlivosť , ktorá sa prejaví vo viditeľných výsledkoch už po prvom ošetrení. Finálnym výsledkom je jemná a tonifikovaná pokožka, spolu s odľahčeným telom bez nedokonalosti a tuku.

CENA NA VYŽIADANIE