Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Rolka separačných vložiek 100ks

Neohodnotené
Značka: Simed

Jednorazové separačné vložky sú veľmi užitočné pri udržiavaní čistoty pri opakovanom používaní plienok. Pomáhajú čistiť plienku alebo vkladaciu plienku od hrubších nečistôt

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Dodanie 14 dní
Môžeme doručiť do:
28.12.2023
Kód: 2061
€8,60
Rolka separačných vložiek 100ks
Neohodnotené
Značka: Simed
Rolka separačných vložiek 100ks
Novinka

Na čo slúžia separačné vložky?

Do všetkých plienok je možné použiť tzv. separačné vložky. Rozmerom sa jedná o štvorec alebo obdĺžnik (záleží od typu rolky). Separačné vložky slúžia na zachytávanie stolice, čím zabraňujú zašpineniu plienky. Môžu sa spláchnuť do záchoda. Vyrobené sú zo 100% celulózi, ktoré sú navinuté na tenký papier. 

Určenie

Jednorazové separačné vložky sú veľmi užitočné pri udržiavaní čistoty pri opakovanom používaní plienok. Pomáhajú čistiť plienku alebo vkladaciu plienku od hrubších nečistôt. Na plienku alebo absorpčnú vložku položíme jeden tkanivový papier. Potom, čo dieťa znečistí plienku alebo vkladaciu plienku, vyhodíme tkanivový papier spolu s nečistotami.

Rozmer

1kus rolky má presne nastrihané papiere o rozmere 18x30cm. 

Výrobok značky Simed nespôsobujú podráždenie. Sú vyrobené z celulózy, ktorá je biologicky odbúrateľná. Bezpečné pre životné prostredie.

2061

Dodatočné parametre

Kategória: Vkladacie a separačné plienky
Obsah balenia: 100ks (1 rolka)
Materiál: 100% Celulóza
Položka bola vypredaná…