Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Tréningové plienkové nohavičky ovečka

Neohodnotené
Značka: Simed

Pohodlné tréningové nohavičky ideálne pre deti, ktoré sa učia používať nočníka a obliekať sa.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Dodanie 14 dní
Môžeme doručiť do:
10.6.2024
Kód: 2047
€6,88
Tréningové plienkové nohavičky ovečka
Neohodnotené
Značka: Simed
Owieczka
Novinka

Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitnej 100% bavlny. Tréningové nohavičky sú ideálne ako prvá skutočná spodná bielizne pre vaše dieťa.

Vo vnútri výrobku je vrstva mäkkej bavlny ktorá je všitá do plienky. Nohavičky obsahujú nepremokavú vrstvu PUL, ktorá zabraňuje úniku.

Tréningové nohavičky vyrobené zo 100% bavlny nie sú náhradou za opakovane použiteľné plienky. Nevkladáme do nich ani ďalšie vkladačky. V prípade vysokej vlhkosti môžu pretekať.

Tréningové nohavičky sú vhodné pre deti s hmotnosťou cca 12-14 kg, obvod pása 37 cm, obvod nôh 29 cm. Výrobok je vybavený ďalšími elastickými pásmi, ktoré umožňujú dokonalé prispôsobenie telu batoľaťa.

Materiály:

        * Plienky sú vyrobené výlučne z najkvalitnejších materiálov.
        * Vnútorná vrstva z mikroflisu a 100% bavlny je mäkká a príjemná na dotyk, čím zabráni zapareniu pokožky vášho dieťatka.

Starostlivosť o nohavičky:

        * Plienky je možné v závislosti od stupňa znečistenia prať pri teplotách do 40 stupňov C
        * Nežehliť
        * Nesušte na radiátoroch

Tréningové nohavičky pre deti

V živote každého dieťaťa príde okamih, kedy prestáva používať plienky a začína sa učiť používať nočník. Pre mnohých rodičov je to dosť stresujúce obdobie, pretože nikto nemôže predpovedať, ako rýchlo sa dieťatko naučí nočník používať. S tréningovými nohavičkami pre deti, bude celý proces odplienkovania oveľa jednoduchší. Tento praktický produkt je vynikajúcou voľbou pre nábeh na používanie skutočného spodného prádla. Nohavičky sú
vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny. Obsahujú tiež nepremokavú vrstvu
PUL, čo poskytuje dodatočnú podporou v prípade, že sa dieťa nestihne vypýtať na nočník. Používanie týchto tréningových nohavičiek je skvelé riešenie v prípade, ak dieťa nie je vždy schopné dať vám vedieť, že potrebuje ísť na nočník. Ich využitie môže byť prechodným momentom pred tým, ako začnú nosiť bežné spodné prádlo.

Dodatočné parametre

Kategória: Plienky
Materiál: 100% Bavlna
Položka bola vypredaná…