SKLADOM! Antigénové testy z nosa, 100% presnosť - vhodné na samotestovanie

ViVaDiag SARS-CoV-2 Ag Rýchlo test z nosa 25ks

Neohodnotené
Značka: VivaDiag

Rýchly test SARS-CoV-2 Ag COVID-19 je určený na rýchlu kvalitatívnu detekciu antigénu SARS-CoV-2 vo vzorke získaného sterom z nosa, krku alebo nosohltana.

25 ks testovacích sád v balení.

Dostupnosť Skladom (1 balenie)
Môžeme doručiť do:
15.6.2023
Kód: ATG-10
€129,90 –42 % €75,90
ViVaDiag SARS-CoV-2 Ag Rýchlo test z nosa 25ks
Neohodnotené
Značka: VivaDiag
vivachek biotech hangzhou vivadiag sars cov 2 ag rapid test 25 ks original
Novinka Tip
€129,90 –42 %

 

VivaChek Biotech Hangzhou ViVaDiag SARS-CoV-2 antigénový test 25 ks balenie

Výhodou oproti konkurenčným výrobkom je vysoká senzitivita 97,06%, špecificita 100% a klinická presnosť 99,44% a tiež samotná forma dávkovania puferu, ktorá u výrobku VivaDiag zásadne časovo skracuje samotný proces testovania vďaka jednotlivo a presne dávkovaným puferom v jednotlivých ampulkách ku každému. testu. Navyše nie je potrebné zložito odmeriavať dávku puferu, čo má u Antigénnych rýchlostestov úplne zásadný vplyv na presnosť celého testu.

Informácie o produkte

RÝCHLY – Výsledky sú k dispozícii za 15 minút, čo umožňuje rýchlu izoláciu pacientov a minimalizáciu potenciálnej infekcie..

ĽAHKÉ POUŽITIE – Test je možné vykonať so všetkým vybavením, ktoré je súčasťou kitu. Výsledky môžu byť interpretované vizuálne bez nutnosti drahej čítačky.
PRESNÝ – Testy produkujú výborné výsledky v oblasti citlivosti a presnosti, ktoré presahujú štandardy stanovené WHO, bez krížovej reaktivity so sezónnymi koronavírusmi.

POUŽITIE – Rýchlotest SARS-CoV-2 Ag VivaDiag™ je určený na kvalitatívnu detekciu antigénov z SARS-CoV-2 (Severe Acute Respiratory Syndrome associated Coronavirus 2).

SÚHRN – Nové koronavírusy patria do rodu β. COVID-19 je akútne respiračné infekčné ochorenie. V súčasnej dobe sú pacienti infikovaní novým koronavirom hlavným zdroja infekcie; asymptomatickí infikovaní ľudia môžu byť tiež zdrojom infekcie.


PRINCÍP TESTU – Rychlotest SARS-CoV-2 Ag VivaDiag je imunotest založený na sendvičovej metóde využívajúcej dve protilátky na membráne, je to kvalitatívny test pre in vitro diagnostiku. Kit je určený na detekciu nukleokapsidového antigénu zo SARS-CoV-2 v nasofaryngeálnom výtere alebo orofaryngeálnom výtere od pacientov s podozrením na pozitívny COVID-19. Antigény SARS-CoV-2 prítomné vo vzorke reagujú s anti-SARS-CoV-2 protilátkou, ktorou sú potiahnuté častice v testovacej kazete. Zmes potom migruje nahor po membráne kapilárnym pôsobením a reaguje s protilátkou potiahnutou v oblasti testovacej línie. Pokiaľ vzorka obsahuje antigény SARS-CoV-2, tak v oblasti testovacej línie sa objaví farebný pruh. Pokiaľ vzorka neobsahuje antigény SARS-CoV-2, tak v oblasti testovacej línie sa neobjaví žiadny farebný pruh, čo indikuje negatívny výsledok. Pre kontrolu celej metódy sa v kontrolnej línii objaví farebný pruh, čo znamená, že bol pridaný správny objem vzorky a došlo k presiaknutiu membrány.


Parametre testu: SARS-CoV-2 Ag
Princíp testu: Imunochromatorgraphy
Typ vzorky: Nosný výter / Nasofaryngeálny výter / orofaryngeálny výter
Objem vzorky: 60 μl
Čas testu: 15 min
Prevádzková teplota: 15-30 ° C
Skladovacia teplota: 2-30 ° C
Čas použiteľnosti: 24 mesiacov
Balenie: 25 ks

 REGISTROVANÝ PRODUKT EUDAMED - LINK

 

VAROVANIA A OPATRENIA
1. Len pre profesionálne diagnostické použitie in vitro. Nepoužívajte po dátume exspirácie.
2. Pred vykonaním testu si túto písomnú informáciu musíte prečítať do konca. Nedodržanie postupu spôsobuje nepresné výsledky testu.
3. Nepoužívajte ho, ak je tuba (vrecko) poškodená alebo zlomená.
4. Test je určený iba na jednorazové použitie. Za žiadnych okolností ho nepoužívajte opakovane.
5. So všetkými vzorkami zaobchádzajte, ako by obsahovali infekciu. Počas testovania dodržujte zavedené preventívne opatrenia proti mikrobiologickým rizikám a dodržujte štandardné postupy pre správnu likvidáciu vzoriek.
6. Pri testovaní vzoriek noste ochranný odev, ako sú laboratórne plášte, jednorazové rukavice a ochrana očí.
7. Vlhkosť a teplota môžu nepriaznivo ovplyvniť výsledky.
8. Skúšku nevykonávajte v miestnosti so silným prúdením vzduchu, tzn. elektrický ventilátor, alebo silná klimatizácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Testy na koronavirus
Balenie: Sada na 25 testov
Typ: Antigénový rýchlotest
Senzitivita: 97,06%
Špecificita: 100%
Presnosť: 99,44%
Výsledok: Do 15minút