Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Závesná plyšová špirála SKINNY MATES

Neohodnotené
Značka: Babyono

Edukačná hračka SKINNY MATES zavedie vaše dieťa do rozmanitého sveta farieb, zvukov a tvarov. Vďaka tvaru špirály je vhodná pre akýkoľvek typ autosedačky alebo kočíka a môže tak sprevádzať vaše dieťa na cestách a prechádzkach. Hračka dáva dieťaťu pocit bezpečia a podporuje emocionálny vývoj prostredníctvom schopnosti reagovať na funkčnosť v interakcii.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
8.12.2023
Kód: B1466
€21,90
Závesná plyšová špirála SKINNY MATES
Neohodnotené
Značka: Babyono
imagehandler
Novinka

Závesná plyšová špirála – SKINNY MATES

Edukačná hračka SKINNY MATES zavedie vaše dieťa do rozmanitého sveta farieb, zvukov a tvarov. Vďaka tvaru špirály je vhodná pre akýkoľvek typ autosedačky alebo kočíka a môže tak sprevádzať vaše dieťa na cestách a prechádzkach. Hračka dáva dieťaťu pocit bezpečia a podporuje emocionálny vývoj prostredníctvom schopnosti reagovať na funkčnosť v interakcii. Šuštiace prvky ukryté v hračke dieťa zaujmú a upútajú jeho pozornosť. Piskľavý zvuk umiestnený v hračke vzbudzuje záujem a učí vzťahom príčina-následok. Mäkké silikónové hryzátko pripojené k hračke upokojuje podráždené ďasná, kým rastú prvé zúbky. Hračka sa skladá z niekoľkých častí, ktoré sa dajú posúvať po špirále. Vďaka tomu sa dieťa môže naučiť priestorovému mysleniu. Zrkadlo umiestnené na jednom konci špirály umožňuje dieťaťu zoznámiť sa s vlastným obrazom. Farebné vyčnievajúce štítky a mäkké silikónové guličky stimulujú hmat dieťaťa.

VLASTNOSTI:

  • Vďaka tvaru špirály je možné hračku zavesiť na autosedačku, kočík alebo postieľku
  • Je vyrobená z kvalitných materiálov s dôrazom na každý detail
  • Spĺňa bezpečnostné normy platné v Európskej únii

PARAMETRE:

  • materiál: 100% polyester
  • hmotnosť: 0,14 kg
  • určené pre deti od 0 mesiacov (0m +)
  • rozmery 25 x 30 x 10 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Rozmery: 25 x 30 x 10 cm
Materiál: 100% polyester
Určené pre deti od: 0 mesiacov (0m +)