Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Nočné a denné popôrodné vložky – 10 ks

Neohodnotené
Značka: Babyono

Popôrodné vložky boli navrhnuté špeciálne pre ženy v šestonedelí, aby sa cítili pohodlne a komfortne. Anatomický tvar vložiek zvyšuje komfort nosenia, zaisťuje diskrétnosť pri používaní a účinnú ochranu aj v ľahu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: B599
€3,35
Babyono Nočné a denné popôrodné vložky – 10 ks
Neohodnotené
Značka: Babyono
imagehandler (6)
Novinka

Nočné a denné popôrodné vložky – 10 ks

Popôrodné vložky boli navrhnuté špeciálne pre ženy v šestonedelí, aby sa cítili pohodlne a komfortne. Anatomický tvar vložiek zvyšuje komfort nosenia, zaisťuje diskrétnosť pri používaní a účinnú ochranu aj v ľahu. Jemný hladký povrch zase rovnomerne rozloží tekutiny, takže vložka nelepí a nedráždi pokožku. Samolepiaci pásik po celej dĺžke navyše umožňuje pevné prichytenie vložky na spodnú bielizeň.

Vložka pozostáva zo 4 vrstiev. Priedušná a ultra mäkká vnútorná vrstva umožňuje cirkuláciu vzduchu a poskytuje pocit sviežosti. Dve vrstvy s dvojitým superabsorbčným materiálom viažu vlhkosť, zaisťujú zadržiavanie tekutín vo vnútri vložky a neutralizujú nepríjemné pachy. Vonkajšia fóliová vrstva zabraňuje presakovaniu a chráni bielizeň pred nečistotami.

 

POZOR! Výrobok je určený na jednorazové použitie. Vložky sa odporúča pravidelne meniť. Odporúča sa používať s popôrodnou spodnou bielizňou.

VLASTNOSTI:

  • priedušná a ultra mäkká vnútorná vrstva, ktorá zabraňuje podráždeniu
  • absorpcia 300 ml
  • anatomický tvar
  • extrémne tenký tvar zaisťujúci diskrétnosť pri nosení

PARAMETRE:

  • Rozmery vložky:
  • Rozmery balenia: d 14 x š 21 x v 12 cm
  • Hmotnosť balenia: 0,24 kg
  • 10 ks v balení.

Dodatočné parametre

Kategória: Popôrodné hygienické vložky
Rozmery vložky: d 37 x š 18 cm
Rozmery balenia: d 14 x š 21 x v 12 cm
Hmotnosť balenia: 0,24 kg
Balenie: 10 kusov