Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Prime Hydratation Drink Lemonade 500ml USA

109 hodnotení
Značka: PRIME

Originál hydratačný nápoj PRIME by Paul Logan x KSI. Príchuť Lemonade.

 

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kód: PRIMEHLEMONADE
€12,90
Prime Hydratation Drink Lemonade 500ml USA
109 hodnotení
Značka: PRIME
Prime Hydratation Lemonade 1
Tip
3,1 109 hodnotení

Originál hydratačný nápoj PRIME by Paul Logan x KSI 

Uhaste smäd a revitalizujte sa s limonádou Prime Hydration. Tento osviežujúci nápoj v sebe spája pikantnú chuť citrónov s nádychom sladkej chuti, čím poskytuje príjemný a hydratačný zážitok. Či už potrebujete osviežujúci nápoj po tréningu alebo počas horúceho letného dňa, Prime Hydration Lemonade je ideálnou voľbou.

Prime Hydration Lemonade je vytvorený zo starostlivo pripravenej zmesi ingrediencií vrátane pravej citrónovej šťavy, ktorá dodáva prirodzenú a autentickú chuť limonády. Vďaka vyváženej sladkosti a trpkým tónom je táto limonáda osviežujúcim spôsobom, ako zostať hydratovaný a vychutnať si príval citrusovej dobroty.

Bez pridaného cukru
25 kalórií ( pri 500ml)
10% z objemu je kokosová voda
Nápoj je bohatý na elektrolyty 

 

prime-hydratation-drink-slovensko prime-hydratation-napoj-slovensko

 

Otázka: Je Prime Hydration Lemonade vyrobený z pravých citrónov? Odpoveď: Áno, Prime Hydration Lemonade je vyrobená z koncentrátu pravej citrónovej šťavy, ktorá poskytuje autentickú chuť limonády.

Otázka: Je Prime Hydration Lemonade sýtený? Odpoveď: Nie, Prime Hydration Lemonade nie je sýtený. Ponúka hladký a neperlivý zážitok z pitia.

Otázka: Obsahuje Prime Hydration Lemonade nejaké umelé sladidlá? Odpoveď: Nie, Prime Hydration Lemonade je sladená cukrom a neobsahuje žiadne umelé sladidlá.

Otázka: Je Prime Hydration Lemonade vhodná pre vegetariánov alebo vegánov? Odpoveď: Áno, Prime Hydration Lemonade neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je vhodná pre vegetariánov aj vegánov.

Otázka: Kde si môžem kúpiť Prime Hydration Lemonade? Odpoveď: Prime Hydration Lemonade je možné zakúpiť vo vybraných maloobchodných predajniach a online.

 

Dátum exspirácie: viď obal (minimálne rok 2024)

Výživové údaje: Množstvo v jednej porcii: 1 fľaša (500 ml)

Kalórie 25 kcal
Celkový obsah tuku 0 g
Nasýtené tuky 0 g
Transmastné kyseliny 0 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 10 mg
Sacharidy spolu 5 g
Vláknina 0 g
Celkový obsah cukrov 1 g
Bielkoviny 0 g

 

Vápnik 0 mg
Železo 0 mg
Horčík 124 mg
Draslík 700 mg
Vitamín A 900 mcg
Vitamín B6 3,4 mg
Vitamín B12 4,8 mcg
Vitamín D 0 mcg
Vitamín E 15 mg
Zinok 1,1 mg

 

Nie je významným zdrojom vitamínu D, vápnika, železa a draslíka.

Zloženie:
Filtrovaná voda, kokosová voda z koncentrátu, kyselina citrónová, fosforečnan dikálnatý, citrát trimagnézia, prírodná aróma, sukralóza, d-alfa-tokoferyl-acetát (vitamín E), acesulfam draselný, beta-karotén na zafarbenie, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, retinilpalmitát (vitamín A), aspartát zinku. Obsahuje látky, ktoré niesú odporúčané pre deti.

Informácie o alergénoch
Obsahuje kokosové orechy a ich deriváty.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: PRIME Drink By Logan Paul a KSI
Druh nápoja: Izotonický
Objem: 500 ml
Príchuť: Citrón
Položka bola vypredaná…