Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Zberač materského mlieka Milk Me

Neohodnotené
Značka: Babyono

Zachyťte každú vzácnu kvapku mlieka pomocou zberača materského mlieka, ktorý si môžete diskrétne nechať v podprsenke. Stlačte raz a zachyťte mlieko sa bez použitia rúk!

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Kód: B1400
€11,35
Babyono Zberač materského mlieka Milk Me
Neohodnotené
Značka: Babyono

Tento zberač materského mlieka je veľmi diskrétny. Navrhnutý je tak, aby perfektne sedel v podprsenke. Nasaďte si ho a zbierajte mlieko, bez používania rúk! Táto čarovná fľaša materské mlieko nielen zachytáva, ale aj odsáva! Stačí stlačiť tlačidlo a zachytíte ešte viac mlieka. Vďaka kompaktným rozmerom si môžete zberač materského mlieka vziať so sebou kamkoľvek budete chcieť – na výlet alebo do práce. Naša zberná odsávačka materského mlieka pozostáva len z 3 prvkov, vďaka ktorým môžete prístroj rýchlo a jednoducho rozobrať a vyčistiť. Lievik je vyrobený z kvalitného silikónu. Vďaka tomu sa zberač mlieka dokonale prispôsobí tvaru vášho prsníka a ochráni pokožku pred podráždením. Všetky prvky našej magickej fľaše sú vyrobené zo špeciálneho materiálu určeného pre styk s potravinami, bez BPA.

PARAMETRE:

  • Hmotnosť 100g
  • Objem puzdra 60 ml
  • Materiál puzdra: 100% silikón
  • Materiál nádoby: PP
  • Rozmery: 11,5x10,5x6

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky materského mlieka
Hmotnosť: 100g
Objem puzdra: 60 ml
Materiál puzdra: 100% silikón
Materiál nádoby: PP
Rozmer: 11,5x10,5x6 cm