Produkty PRIME HYDRATATION Drink a PRIME Energy Drink SKLADOM

Respilon Respi PRO VK L 2ks FFP2

Neohodnotené
Značka: Respilon

Vďaka samosterilizácii si môžete VK RespiPro skladať dole a nosiť opakovane podľa potreby až 1 týždeň. Naviac nevyžaduje žiadnu údržbu dezinfekciou.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Môžeme doručiť do:
27.10.2023
Kód: 736
€26,99 –26 % €19,89
Respilon Respi PRO VK L 2ks FFP2
Neohodnotené
Značka: Respilon
Respilon Respi PRO VK L 2ks FFP2
Akcia Novinka Tip
€26,99 –26 %

Nano FFP2 respirátor VK RespiPro druhej generácie

Vďaka svojím unikátnym vlastnostiam, ako je filtrácia a záchyt vírusov, nízka hmotnosť a vysoká priedušnosť, poskytuje druhá generácia VK RespiPro dlhodobú a opakovanú ochranu každému užívateľovi. Doprajte svojej imunite neustále spoľahlivý firewall!

Nanovláknový respirátor VK RespiPro druhej generácie je respirátor triedy FFP2 NR chrániaci užívateľa pred vplyvom škodlivých patogénov z okolitého prostredia. Je plne certifikovaný podľa normy EN 149:2001+A1:2009.

 • Nanovláknová membrána so záchytom vírusom.
 • Akcelerovaná meď vo vnútornej a vo vonkajšej strane respirátora zaistí neškodnosť vírusov z okolia aj zo strany samotného užívateľa.
 • Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam nevyžaduje žiadnu údržbu.
 • Eliminuje rizika kroskontaminácie (zanesenia vírusov vlastným dotykom na respirátor či infikovania sa počas jeho manipulácie s ním).
 • VK RespiPro druhej generácie je ekologické a ekonomické riešenie. Ekologické, pretože ho môžete nosiť opakovane a ekonomické, pretože hodina adekvátnej ochrany vychádza na menej než 0,22€.
 • Respirátor môžete nosiť opakovane bez žiadnej ďalšej údržby po dobu až jedného týždňa, tj.168 hodín kumulatívne.
 • Anatomický tvar a nosný klip zaisťujú perfektnú priľnavosť k tvári, takže nedochádza k nežiadúcemu podsávaniu vzduchu.
 • Nanovláknový respirátor je ľahký a priedušný, preto sa cez neho dobre dýcha i rozpráva.
 • Na tvári drží masku nová generácia záušnych gumičiek. Vďaka výbornej elasticite a guľatému tvaru sú gumičky pružnejšie, nerežú, netlačí za ušami, a zaisťujú tak vyšší komfort pri nosení respirátorov
 • Samotná veľkosť masky zostáva rovnaká, nezmenila sa. Vďaka novým pružnejším gumičkám však môže vytvárať dojem, že oproti pôvodnému VK RespiPro je druhá generácia „väčšia“. V prípade potreby môžete pre lepšiu priľnavosť respirátora zopnúť záušné gumičky za hlavou pomocou priloženej plastovej spony. Šetrné riešenie tiež pri dlhodobejšom nosení.
 • Vyrobené v ČR v Brne

 

Na čo sa pri druhej generácii VK RespiPro môžete tešiť?

Všetky naše produkty v čase technologicky posúvame a implementujeme do nich zmeny, ktoré vychádzajú z potrieb našich zákazníkov. VK RespiPro druhej generácie má plnú certifikáciu FFP2.

Využíva nový typ záušnych gumičiek, ktoré zaisťujú maximálny komfort pri nosení. Nová generácia záušnych gumičiek má guľatý tvar a vyznačuje sa veľmi dobrou elasticitou. Vďaka tomu netlačí ani nereže za ušami, a zaisťuje vám tak vyšší komfort pri nosení respirátora.

Balenie po 2 kusoch nano respirátorov VK RespiPro druhej generácie pre vás po novom balíme do sáčkov, čím dochádza k menšej spotrebe obalového materiálu, čo znamená menej odpadového materiálu.

 

Ako funguje antivírusový respirátor VK RespiPro druhej generácie ?

Nano respirátor VK RespiPro druhej generácie funguje na báze dvojitej ochrany, kedy nanovláknová membrána zachytáva vírusy, ktoré akcelerovaná meď aktívne a konštantne ničí. Vďaka tomu je možné ho nosiť opakovane bez žiadnej ďalšej údržby po dobu až jedného týždňa (až 168 hodín kumulatívne) alebo do doby jeho mechanického opotrebenia.

Nanovláknová membrána respirátora sa skladá z vlákien, ktoré sú až tisíckrát tenšie než ľudský vlas. Tieto vlákna bránia priechodu aj tých najmenších pevných a kvapalných častíc. Naviac funguje v oboch smeroch, takže chráni nielen vás, ale zároveň aj vaše okolie.

Nanovláknový respirátor VK RespiPro druhej generácie funguje na princípe mechanického záchytu častíc, kedy nanovláknová membrána funguje ako sito, ktoré prepustí vzduch, ale zastaví škodliviny. Oproti bežnému respirátoru, ktorý funguje na princípe elektrostatického náboja, sa tak neznižuje jeho filtračná účinnosť zvýšenou vlhkosťou pri dýchaní.

 

Ako dlho môžem používať jeden nano respirátor VK RespiPro?

Vďaka unikátnym vlastnostiam respirátora je možné VK RespiPro nosiť opakovane podľa potreby.

Respirátor môžete nosiť opakovane po dobu až jedného týždňa, tj.168 hodín kumulatívne. Naše odporúčanie doby nosenia respirátora sa nevzťahuje k funkčnosti akcelerovanej medi, ten stále funguje, ale k skutočnosti, že pri opakovanom používaní dochádza k opotrebovaniu materiálu respirátora (možnému uvoľneniu záušných gumičiek, prípadnému opotrebovaniu nosového klipu, k možnému uvoľneniu face-fitu alebo k priľnavosti masky, čo je pri ochrane dýchacieho ústrojenstva za zásadné ).

Ako si vybrať správnu veľkosť?

Sizer-VKRespiPro-language-universal
Zmerajte (v cm / in) vzdialenosť zobrazenú na obrázku.
Porovnajte nameranú vzdialenosť s tabuľkou veľkostí.

 

Certifikáty na vyžiadanie

Dodatočné parametre

Kategória: Respilon FFP2
EAN: 8595190533282
Množstvo: 2ks
Veľkost: L
Farba: Telová / do ružova
Respirátor triedy: FFP2
CE: 2233
Použitie: Jendnorazové (NR)
Certifikácia: EN149:2001 + A1:2009
DoC: EU 2016/425
Certifikát: ÁNO
Vyhlásenie o EU zhode: ÁNO
Položka bola vypredaná…