Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Bambusová zavinovacia plienka Pomaranč

Neohodnotené
Značka: Babyono

Látky vyrobené z bambusových vlákien sú mimoriadne mäkké a jemné, často porovnateľné s hodvábom. Bambus je rastlina cenená pre svoje zdraviu prospešné a upokojujúce vlastnosti. Je to obnoviteľná surovina šetrná k životnému prostrediu. Rastie veľmi rýchlo, aj 1 m za deň a na pestovanie sa nepoužívajú žiadne pesticídy.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
31.7.2024
Kód: B536-3
€13,15
Babyono Bambusová zavinovacia plienka Pomaranč
Neohodnotené
Značka: Babyono

Bambusová zavinovacia plienka

jemné, často porovnateľné s hodvábom. Bambus je rastlina cenená pre svoje zdraviu prospešné a upokojujúce vlastnosti. Je to obnoviteľná surovina šetrná k životnému prostrediu. Rastie veľmi rýchlo, aj 1 m za deň a na pestovanie sa nepoužívajú žiadne pesticídy. Bambus má antibakteriálne vlastnosti, vďaka čomu redukuje nepríjemné pachy. Kvôli jemnosti bambusových vlákien je potrebné udržiavať vhodnú teplotu prania, ktorá zaisťuje celistvosť mäkkej štruktúry. Prirodzené, super mäkké a jemné bambusové plienky sú nenahraditeľné v novorodeneckom aj dojčenskom období. Zavinovacia plienka je vyrobená z bambusových vlákien. Môže sa používať od prvých dní života. Poskytuje najvyšší komfort odpočinku a dokonale reguluje telesnú teplotu počas spánku, pretože v lete trochu chladí a v zime mierne hreje. Zavinovacia plienka je perfektným doplnkom do detskej izbičky alebo kočíka. 

Prirodzená a veľmi mäkká bambusová zavinovačka je nenahraditeľná v novorodeneckom aj dojčenskom období. Plní mnoho funkcií, vrátane deky, uteráka, v lete aj baldachýnu a ochrany pred slnkom. Najviac však slúži na uloženie bábätka k spánku. Bábätko v kukle vytvorenej jemnou zavinovacou plienkou je pokojné a bezstarostné, čo prispieva k jeho dobrému spánku. Hrkálka, ktorá je súčasťou súpravy, posilňuje pocit bezpečia dieťaťa.

VLASTNOSTI:

  • mimoriadne jemná, vzdušná, antibakteriálna
  • hypoalergénna - vhodné pre citlivú pokožku
  • odolná voči zápachu
  • perfektné ako prikrývka doma aj na prechádzke
  • balené v pevnej kartónovej krabici s okienkom - skvelý tip na darček

PARAMETRE:

  • Materiál: 70% bambus, 30% bavlna
  • Rozmery zavinovacej plienky: 120 x 120 cm
  • Rozmery balenia: 16,5 x 21 x 5,5 cm
  • Hmotnosť balenia: 0,26 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Plienky
Materiál: 70% bambus, 30% bavlna
Rozmery zavinovacej plienky: 120 x 120 cm
Hmotnosť balenia: 0,26kg
Rozmery balenia: 16,5 x 21 x 5,5 cm
Položka bola vypredaná…