Produkty PRIME HYDRATATION Drink a PRIME Energy Drink SKLADOM

Babyono Plyšová hračka s projektorom ovečka Scarlet

Neohodnotené
Značka: Babyono

Ovečka Scarlet bude najlepším kamarátom bábätka od prvých dní jeho života. Upokojuje, je mimoriadne príjemná na dotyk a vďaka svojim tlmeným prírodným farbám skvele zapadne do každého interiéru. Vďaka vstavanému projektoru vytvára magickú, viacfarebnú oblohu plnú hviezd, ktorá pomáha vášmu bábätku zaspať. Uspí ho aj jedna z mnohých príjemných melódií.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
26.10.2023
Kód: B596
€26,45
Babyono Plyšová hračka s projektorom ovečka Scarlet
Neohodnotené
Značka: Babyono
imagehandler (7)
Novinka

Plyšová hračka s projektorom – ovečka Scarlet

Ovečka Scarlet bude najlepším kamarátom bábätka od prvých dní jeho života. Upokojuje, je mimoriadne príjemná na dotyk a vďaka svojim tlmeným prírodným farbám skvele zapadne do každého interiéru. Vďaka vstavanému projektoru vytvára magickú, viacfarebnú oblohu plnú hviezd, ktorá pomáha vášmu bábätku zaspať. Uspí ho aj jedna z mnohých príjemných melódií. Okrem toho produkuje upokojujúci biely šum a pokojné zvuky prírody. Hračka pomôže vášmu dieťaťu rozvíjať sa na niekoľkých úrovniach, priaznivo ovplyvní jeho zrak, sluch a hmat.

 

Biely šum je kombináciou zvukov z celého frekvenčného spektra. Vďaka tomu dokáže maskovať ďalšie zvuky, ktoré sa v ňom rozplývajú. Zvuky prírody dieťatku na druhej strane umožnia relaxovať. Správne tóny rezonujú telom dieťatka a poskytujú dokonalé zázemie pre zaspávanie. Vďaka ježkovi Hugovi môže dieťa počúvať spev vtákov, tlkot srdca, dážď a morské vlny.

Hračka s projektorom môžete využívať aj ako nočnú lampu s jemným svetielkom. Pekný vzhľad ovečky Scarlet a jej diskrétne zvuky a jasné farby pomáhajú malému dieťaťu vstúpiť do ríše snov a uspokojiť jeho potrebu bezpečia.

Hračka sa ľahko udržuje v čistote. Po odstránení vnútorného mechanizmu je ovečka prateľná v práčke. Materiály, z ktorých je vyrobená, sú bezpečné pre bábätká.

VLASTNOSTI:

  • rozvíja predstavivosť a stimuluje činnosť mozgu
  • poskytuje pocit bezpečia
  • možno ho použiť ako plyšovú hračku, nočnú lampu, hraciu skrinku
  • zahŕňa biely šum a zvuky prírody
  • ľahko sa udržiava v čistote

PARAMETRE:

  • Zloženie: hračka - 100% polyester
  • Rozmery: 16 x 24 x 20 cm
  • Rozmery balenia: 21 x 25 x 15 cm
  • Hmotnosť balenia: 40 g
  • Vyžaduje tri batérie AAA

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Rozmery: 16 x 24 x 20 cm
Rozmery balenia: 21 x 25 x 15 cm
Materiál: 100% polyester
Vyžaduje 3ks batérie: AAA (nie sú súčasťou balenia)