Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Sada edukačných hračiek pštrosia rodina

Neohodnotené
Značka: Babyono

Pštrosia rodina - plyšové hračky LINDA a STELLA zavedú dieťa do rozmanitého sveta farieb, zvukov a tvarov. Vďaka špeciálnej konštrukcii súpravy sa dieťa môže naučiť obliecť a natiahnuť jeden prvok na druhý. Hračka sa skladá z dvoch neoddeliteľných častí: - plyšák - Lindin piskot a Stellina hrkálka.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Kód: B1446
€19,30
Babyono Sada edukačných hračiek pštrosia rodina
Neohodnotené
Značka: Babyono
imagehandler
Novinka

Sada edukačných hračiek – pštrosia rodina

Pštrosia rodina - plyšové hračky LINDA a STELLA zavedú dieťa do rozmanitého sveta farieb, zvukov a tvarov. Vďaka špeciálnej konštrukcii súpravy sa dieťa môže naučiť obliecť a natiahnuť jeden prvok na druhý. Hračka sa skladá z dvoch neoddeliteľných častí: - plyšák - Lindin piskot a Stellina hrkálka. Vďaka tejto štruktúre sa dieťa môže naučiť obliekať a ťahať jeden prvok na druhý. Šuštiace prvky ukryté v nožičkách dieťa zaujmú a upútajú jeho pozornosť. Pískajúcie prvky dieťa zaujmú a upútajú jeho pozornosť.

Sada Pštrosia rodina parí do kolekcie hračiek C:MORE. Myšlienkou kolekcie je podnietiť detskú zvedavosť a povzbudiť ho k činnosti prostredníctvom hry. Podnecuje k získavaniu nových zručností, povzbudzuje zmyslovú a duševnú aktivitu. Hračka dáva dieťaťu pocit bezpečia a podporuje emocionálny vývoj prostredníctvom schopnosti reagovať na funkčnosť v interakcii. Nezvyčajná hračka v závislosti od potrieb dieťaťa účinne povzbudí k hre, stimuluje zmysly, ale aj upokojí.

VLASTNOSTI:

  • rozvíja kognitívne schopnosti prostredníctvom radu stimulujúcich tvarov, textúr a zvukov
  • rozvíja predstavivosť dieťaťa
  • dáva pocit bezpečia
  • ideálne ako prvý plyšák

PARAMETRE:

  • Materiál: 100% polyester
  • Rozmery: Linda 11 x 36 x 11 cm

                            Stella 12 x 23 x 5 cm

  • Hmotnosť: 0,09 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Rozmery: Linda 11 x 36 x 11 cm a Stella 12 x 23 x 5 cm
Balenie: 1 ks
Materiál: 100% polyester
Položka bola vypredaná…