SKLADOM! Antigénové testy z nosa, 100% presnosť - vhodné na samotestovanie
Neohodnotené

Babyono Sada edukačných hračiek pštrosia rodina

Pštrosia rodina - plyšové hračky LINDA a STELLA zavedú dieťa do rozmanitého sveta farieb, zvukov a tvarov. Vďaka špeciálnej konštrukcii súpravy sa dieťa môže naučiť obliecť a natiahnuť jeden prvok na druhý. Hračka sa skladá z dvoch neoddeliteľných častí: - plyšák - Lindin piskot a Stellina hrkálka.

Môžeme doručiť do:
25.7.2022
Dodanie 10 dní (>5 ks)
Kód: B1446
Značka: Babyono
€19,30
Kategória: Hračky
Hmotnosť: 0.15 kg
Rozmery: Linda 11 x 36 x 11 cm a Stella 12 x 23 x 5 cm
Balenie: 1 ks
Materiál: 100% polyester

Sada edukačných hračiek – pštrosia rodina

Pštrosia rodina - plyšové hračky LINDA a STELLA zavedú dieťa do rozmanitého sveta farieb, zvukov a tvarov. Vďaka špeciálnej konštrukcii súpravy sa dieťa môže naučiť obliecť a natiahnuť jeden prvok na druhý. Hračka sa skladá z dvoch neoddeliteľných častí: - plyšák - Lindin piskot a Stellina hrkálka. Vďaka tejto štruktúre sa dieťa môže naučiť obliekať a ťahať jeden prvok na druhý. Šuštiace prvky ukryté v nožičkách dieťa zaujmú a upútajú jeho pozornosť. Pískajúcie prvky dieťa zaujmú a upútajú jeho pozornosť.

Sada Pštrosia rodina parí do kolekcie hračiek C:MORE. Myšlienkou kolekcie je podnietiť detskú zvedavosť a povzbudiť ho k činnosti prostredníctvom hry. Podnecuje k získavaniu nových zručností, povzbudzuje zmyslovú a duševnú aktivitu. Hračka dáva dieťaťu pocit bezpečia a podporuje emocionálny vývoj prostredníctvom schopnosti reagovať na funkčnosť v interakcii. Nezvyčajná hračka v závislosti od potrieb dieťaťa účinne povzbudí k hre, stimuluje zmysly, ale aj upokojí.

VLASTNOSTI:

  • rozvíja kognitívne schopnosti prostredníctvom radu stimulujúcich tvarov, textúr a zvukov
  • rozvíja predstavivosť dieťaťa
  • dáva pocit bezpečia
  • ideálne ako prvý plyšák

PARAMETRE:

  • Materiál: 100% polyester
  • Rozmery: Linda 11 x 36 x 11 cm

                            Stella 12 x 23 x 5 cm

  • Hmotnosť: 0,09 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie