Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Senzorická knižka Dream team

Neohodnotené
Značka: Babyono

Kniha DREAM TEAM je súčasťou kolekcie C: MORE, ktorá bola vytvorená s ohľadom na správny psychomotorický vývoj dieťaťa. Stimuluje zmysly zraku, hmatu a sluchu.

Dostupnosť Dodanie 14 dní
Môžeme doručiť do:
12.8.2024
Kód: B779
€13,45
Babyono Senzorická knižka Dream team
Neohodnotené
Značka: Babyono

Senzorická knižka – Dream team

Kniha DREAM TEAM predstavuje hrdinov tímu C MORE: ANDYEGO - slon - dôverník všetkých tajomstiev, vždy si nájde čas na rozhovor; ADELLE - žirafa - milovníčka zábavy a tanca, neustále sprevádzaná hudbou, večná optimistka; ARCHIEGO - panda - milovník stretnutí, ktorý je priateľský k ľuďom; ZACKA - zebra - s ktorou sa všade veľmi zabavíš.  Vďaka vstavanému zrkadlu sa dieťatko môže cítiť ako súčasť tímu!

Kniha umožňuje získať nové zručnosti, od nácviku úchopu, cez stimuláciu práce ďasien hryzátkami s výstupkami až po prijímanie zaujímavých sluchových vnemov a skúmaním rôznych textúr materiálov. Vstavané zrkadlo umožní dieťatku objavovať bezprostredné okolie z rôznej perspektív. Knižka je v kontrastných farbách, ktoré rozvíjajú zmysel pre zrak, predstavivosť a schopnosť koncentrácie. Senzorická knižka bude dieťatko sprevádzať v prvých fázach vývoja, naučí ho reagovať na nové a nové kognitívne potreby. Kniha je certifikovaná Oeko-Tex Standard 100.

VLASTNOSTI:

  • pomáha pri učení zrakovo-sluchovo-motorickej koordinácie
  • knižka má kontrastné farby na podporu zrakového vývinu dieťaťa
  • pomáha precvičovať motoriku a manuálne zručnosti (uchopenie)
  • rozvíja kognitívne schopnosti stimulovaním tvarov, textúr a zvukov
  • rozvíja predstavivosť dieťaťa

PARAMETRE:

  • Materiál: polyester
  • Rozmery: šírka 18 cm x výška 15 cm x hĺbka 2 cm
  • Hmotnosť: 0,09 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Materiál: polyester
Rozmery: šírka 18 cm x výška 15 cm x hĺbka 2 cm
Hmotnosť: 0,1 kg