Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Set edukačných hračiek SAFARI VLÁČIK

Neohodnotené
Značka: Babyono

Edukačný set hračiek SAFARI VLÁČIK sa skladá z lokomotívy s dvoma autíčkami a k ​​nim pripojených plyšákov, ktorí vydávajú rôzne šuštiace či pískajúce zvuky. Vaše dieťatko vďaka hračke spozná rozmanitý svet farieb, zvukov a tvarov.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Dodanie 14 dní
Môžeme doručiť do:
10.6.2024
Kód: B1495
€35,90
Babyono Set edukačných hračiek SAFARI VLÁČIK
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Set edukačných hračiek SAFARI VLÁČIK
Novinka

Dieťatko môže plyšových kamarátov ukladať do vagónov, čo umožňuje vášmu dieťatku vytvárať zaujímavé kombinácie a precvičovať tvorivé myslenie. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu príjemného na dotyk. Vďaka interaktívnym prvkom si vaše dieťa rozvinie hmat, sluch a zrak. Hračka podporuje manuálny rozvoj dieťaťa povzbudzovaním k uchopeniu a budovaniu nových štruktúr. Dieťa môže ľahko prenášať hračky z ruky do ruky a precvičovať si úchop. Hračka sa skladá z niekoľkých častí, ktoré je možné spojiť pomocou suchého zipsu. Vďaka tomu dieťa stimuluje svoj mozog a rozvíja kognitívne schopnosti. Mäkké silikónové hryzátko pripojené k hračke upokojuje podráždené ďasná pri prerezávaní zúbkov. Zvuk zvončeka je jemný a príjemný, upokojí vaše bábätko. Šuštiace prvky ukryté v listoch dieťa zaujmú a upútajú jeho pozornosť.

VLASTNOSTI:

  • Je vyrobená z kvalitných materiálov s dôrazom na každý detail
  • Spĺňa bezpečnostné normy platné v Európskej únii

PARAMETRE:

  • Materiál: 100% polyester
  • Hmotnosť: 0,7 kg
  • Určené pre deti od 0 mesiacov (0m+)
  • Rozmer: 41 x 18 x 12

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Rozmery: 41 x 18 x 12 cm
Materiál: 100% polyester
Určené pre deti: od 0 mesiacov (0m+)
Položka bola vypredaná…