Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Závesná plyšová hračka medvedík záhradník

Neohodnotené
Značka: Babyono

Edukačná hračka medvedík záhradník zavedie vaše dieťa do rozmanitého sveta farieb, zvukov a tvarov. Tvar mašle ju umožňuje zavesiť na akýkoľvek typ autosedačky alebo kočíka a môže tak sprevádzať vaše dieťa na cestách a prechádzkach.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Môžeme doručiť do:
19.8.2024
Kód: B1473
€16,30
Babyono Závesná plyšová hračka medvedík záhradník
Neohodnotené
Značka: Babyono

Závesná plyšová hračka – medvedík záhradník

Edukačná hračka medvedík záhradník zavedie vaše dieťa do rozmanitého sveta farieb, zvukov a tvarov. Tvar mašle ju umožňuje zavesiť na akýkoľvek typ autosedačky alebo kočíka a môže tak sprevádzať vaše dieťa na cestách a prechádzkach. Hračka dáva dieťaťu pocit bezpečia a podporuje emocionálny vývoj prostredníctvom schopnosti reagovať na funkčnosť v interakcii. Hračka sa skladá z niekoľkých častí, ktoré sa dajú posúvať a odnímať. Vďaka tomu sa dieťa môže naučiť priestorovému mysleniu. Šuštiace prvky ukryté v hračke dieťa zaujmú a upútajú jeho pozornosť. Piskľavý zvuk umiestnený v hračke vzbudzuje záujem a učí vzťahom príčina-následok. Mäkké silikónové hryzátko pripojené k hračke upokojuje podráždené ďasná, kým rastú prvé zúbky. Zrkadielko umiestnené na hračke umožňuje dieťaťu zoznámiť sa s vlastným obrazom. Jemné slučky stimulujú hmat dieťaťa.

VLASTNOSTI:

  • Mašľa umožňuje hračku zavesiť na autosedačku, kočík alebo postieľku
  • Je vyrobená z kvalitných materiálov s dôrazom na každý detail
  • Spĺňa bezpečnostné normy platné v Európskej únii

PARAMETRE:

  • materiál: 100% polyester
  • hmotnosť: 0,09 kg
  • určené pre deti od 0 mesiacov (0m +)
  • rozmery 21 x 22 x 6 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Rozmery: 21 x 22 x 6 cm
Materiál: 100% polyester
Určené pre deti od: 0 mesiacov (0m +)
Položka bola vypredaná…