SKLADOM! Antigénové testy z nosa, 100% presnosť - vhodné na samotestovanie

DADA Extra Soft Plienky jednorazové 5 Junior (15-25 kg) 44 ks

Neohodnotené
Značka: Dada

Plienky Dada Extra soft sú veľmi pružné a dokážu sa ľahko prispôsobiť aj pohyblivejšiemu dieťatku. Okrem toho majú vysokú absorpčnú schopnosť, ktorá zabezpečuje až 12 hodín ochrany. Plienka je navrhnutá tak, aby udržala jemnú detskú pokožku zdravú - je vzdušná a mäkká a obsahuje aloe vera, ktorá pomáha zmierniť podráždenie.

Dostupnosť Skladom (>5 balenie)
Môžeme doručiť do:
1.6.2023
Kód: DADAES5-44
€8,90 –12 % €7,80
DADA Extra Soft Plienky jednorazové 5 Junior (15-25 kg) 44 ks
Neohodnotené
Značka: Dada
3997 dada extra soft plienky jednorazove 5 junior 15 25 kg 44 ks
Novinka Tip
€8,90 –12 %

Jednorazové plienky značky Dada. Vhodné pre bábätká od 15-25 kg. Balíček obsahuje 44 ks plienok.

Tieto plienky sú vďaka použitiu špeciálnych technológií ešte ľahšie a tenšie, ale zároveň dokážu pojať viac tekutiny. Sú maximálne elastické a pripravené na akékoľvek vylomeniny vášho dieťatka. Bez ohľadu na to, čo robí, plienky poskytujú ochranu pred pretečením, a to bez toho, aby bábätko cítilo akýkoľvek tlak.

Plienky Dada Extra Soft sú zložené bez použitia chémie, takže sa nemusíte obávať podráždenia citlivej pokožky vašej bábätky. Naopak, obsahujú extrakt z aloe vera, ktorý kožu upokojuje a chráni. Napriek tomu sa plienky rovnajú alebo dokonca predčia konkurenčné plienky, ktoré obsahujú chemické prísady.


Sú pohodlné a bezpečné, pričom boli vyrobené do detailu, aby boli dieťatku pohodlné počas jeho všetkých pohybov. Strany plienok sú elastické, takže sa ľahko prispôsobia každému pohybu, pričom plienky dokonale priľnú k telíčku a neumožnia úniky.
Vývoj nových technológií umožnil vytvoriť absorpčné trubičky, ktoré zachytia všetko, čo je potrebné. Plienky sú navyše ešte ľahšie a tenšie, ale zároveň dokážu pojať väčšie množstvo tekutiny, ako by ste čakali. Navyše sú vybavené indikátorom vlhkosti, aby ste ich včas vymenili.

Dodatočné parametre

Kategória: Jednorazové plienky
Balenie: 44 ks
Druh: Jednorazové
Typ: Absorčné
Zapínanie: Na suchý zips

Spoločnosť Dada, ktorá sa radí medzi obľúbených výrobcov kvalitných detských plienok, nezaspáva na vavrínoch a ide s dobou.