Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Detská hracia edukačná podložka s hrazdičkou Friendly Bear

Neohodnotené
Značka: Babyono
Detská hracia podložka FRIENDLY BEAR je ideálnym miestom na oddych a zábavu. Svojím tvarom pripomína veľkého, roztomilého medvedíka.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kód: BO1474
€39,80
Detská hracia edukačná podložka s hrazdičkou Friendly Bear
Neohodnotené
Značka: Babyono
4599 detska hracia edukacna podlozka s hrazdickou friendly bear
Novinka

Podložka je výnimočne hrubá a dokonale izoluje od zeme. Aby sme zabránili splošteniu hlavy, obohatili sme ju o odnímateľný vankúš. Tlmené farby hracej podložky nebudú prehnane stimulovať bábätko a umožnia mu sústrediť sa na hru a pozorovanie sveta okolo seba už od prvých týždňov života. Hracia podložka je vybavená mäkkým vankúšom s priehlbinou v strede, ktorá zabraňuje splošteniu hlavy.

Vankúšik z podložky jednoducho oddelíte a vezmete so sebou do kočíka, hojdačky alebo nosiča. Sada obsahuje 5 odnímateľných príveskov, ktoré podporujú vývoj dieťaťa. Medzi nimi: 2 šuštiace, 2 hryzátka a zrkadlo. Hračky sa dajú voľne pripevniť na hrazdičku. Pomôžu vášmu dieťaťu precvičiť si ručičky – úchop a posúvanie. Podložka bude dieťa sprevádzať v prvých fázach vývoja.

Najprv bude slúžiť na ležanie na chrbte, potom na ležanie na brušku. Keď bábätko vyrastie a začne sedieť a loziť, podložka bude pôsobiť ako koberček a stane sa útulným miestom na hranie.

PARAMETRE:

• podložka

• odnímateľné hrazdičky

• 5 príveskov

• Materiál: 100% polyester, bez BPA, PVC a ftalátov

• Čistenie - vlhkou handričkou

Dodatočné parametre

Kategória: Hracie deky
Materiál: 100% polyester, bez BPA, PVC a ftalátov
Odporúčaný vek: 0 m+
Položka bola vypredaná…