Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babatkam Bezpečnostné zámky 4 ks Modrý macko

Neohodnotené
Značka: Babatkam

Pre každého zodpovedného rodiča je bezpečnosť jeho dieťaťa najvyššou prioritou. Vysoko kvalitné zámky nábytku sú určené pre batoľatá, ktoré aktívne skúmajú svoje bezprostredné okolie. Ich inštalácia je mimoriadne jednoduchá. Bezpečnostné zámky  sú namontované pomocou silnej 3M pásky, aby nepoškodili povrch nábytku.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Kód: MB0015
€5,80
Babatkam Bezpečnostné zámky 4 ks Modrý macko
Neohodnotené
Značka: Babatkam
MB0015
Novinka

BEZPEČNOSTNÉ ZÁMKY 4 ks

Pre každého zodpovedného rodiča je bezpečnosť jeho dieťaťa najvyššou prioritou. Vysoko kvalitné zámky nábytku sú určené pre batoľatá, ktoré aktívne skúmajú svoje bezprostredné okolie. Ich inštalácia je mimoriadne jednoduchá. Bezpečnostné zámky  sú namontované pomocou silnej pásky, aby nepoškodili povrch nábytku. Vďaka nim bude obsah každej šatníkovej skrine, zásuvky a skrinky pre dieťa nedostupný.

VLASTNOSTI:

  • otočný zámok umožňuje pohodlné používanie zámku
  • jednoduchý a bezpečný otvárací mechanizmus s uzamykacím systémom
  • zámok je vhodný na skrine, šatníky, zásuvky, vitríny, WC, chladničky
  • odolná páska nepoškodzuje povrch a umožňuje inštaláciu na rôzne materiály ako plast, drevo, sklo alebo kov. Keď už zámok nie je potrebný, dá sa ľahko odstrániť
  • nastaviteľná dĺžka popruhu umožňuje prispôsobiť zámok vašim potrebám
Foto 16.3.2023, 13 11 02 Foto 16.3.2023, 13 11 24

PARAMETRE:

  • Balenie obsahuje: 4 zámky 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnosť dieťaťa
Balenie: 4 ks