Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Bambusová osuška s kapucňou biela zebra 85x85 cm

Neohodnotené
Značka: Babyono

Bambusová osuška s kapucňou je nenahraditeľná pri prvom kúpaní. Je vyrobená z kvalitného jemného bambusu s prímesou nadýchanej bavlny. Osuška dokonale absorbuje vlhkosť a poskytuje jemnej detskej pokožke účinnú ochranu pred vonkajšími teplotami. Vďaka svojim termoregulačným vlastnostiam dodáva v lete pocit chladu a v zime hreje.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
31.7.2024
Kód: B343-1
€17,80
Babyono Bambusová osuška s kapucňou biela zebra 85x85 cm
Neohodnotené
Značka: Babyono

Bambusová osuška s kapucňou - rozmer 85x85 cm

Bambusové vlákna vytvárajú výnimočne jemnú štruktúru porovnateľnú s hodvábom. Bambus je rastlina cenená pre svoje zdraviu prospešné a upokojujúce vlastnosti. Je to obnoviteľná surovina šetrná k životnému prostrediu. Rastie veľmi rýchlo, aj 1 m za deň a na pestovanie sa nepoužívajú žiadne pesticídy. Bambus má antibakteriálne vlastnosti, vďaka čomu redukuje nepríjemné pachy. Kvôli jemnosti bambusových vlákien je potrebné udržiavať vhodnú teplotu prania, ktorá zaisťuje celistvosť mäkkej štruktúry.

Bambusová osuška s kapucňou je nenahraditeľná pri prvom kúpaní. Je vyrobená z kvalitného jemného bambusu s prímesou nadýchanej bavlny. Osuška dokonale absorbuje vlhkosť a poskytuje jemnej detskej pokožke účinnú ochranu pred vonkajšími teplotami. Vďaka svojim termoregulačným vlastnostiam dodáva v lete pocit chladu a v zime hreje. Bambusová osuška spĺňa očakávania tých najnáročnejších rodičov, ktorí chcú dieťaťu poskytnúť ten najvyšší komfort pri kúpaní. Je to veľmi dobrá voľba pre deti s kožnými problémami, pretože bambusové rúno je hypoalergénne. Pre pohodlie dieťaťa je kapucňa v spodnej časti podšitá ďalšou vrstvou materiálu. Na kapucni je navyše našitá aplikácia so zvieratkami. Je zabalená v priehľadnom vrecku zapínanom na patentky.

VLASTNOSTI:

 • extrémne mäkká, nadýchaná a jemná
 • absorbuje o 60% viac vlhkosti ako bavlna,
 • vďaka svojim hypoalergénnym vlastnostiam je vhodná aj pre citlivú pokožku,
 • odolná voči zápachu,
 • rýchle schnutie,
 • pre pohodlie dieťaťa je kapucňa podšitá ďalšou vrstvou bavlny,
 • háčik na kapucni umožňuje zavesenie osušky, čo uľahčuje jej sušenie

PARAMETRE:

 • Materiál: 70% bambus, 30% bavlna
 • Rozmery: šírka 85 cm x výška 85 cm
 • Gramáž: 420 g / m2
 • Hmotnosť: 0,42 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
Materiál: 70% bambus, 30% bavlna
Rozmery: šírka 85 cm x výška 85 cm
Hmotnosť: 0,42 kg
Gramáž: 420 g / m2