Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Bambusové plienky hnedé myšky

Neohodnotené
Značka: Babyono
Bambusové plienky sú vyrobené z prírodného a mimoriadne jemného materiálu. Vďaka tomu ich môžete používať už v prvých dňoch života vášho dieťatka.
Dostupnosť Dodanie 14 dní
Môžeme doručiť do:
10.7.2024
Kód: BO397-09
€8,87
Babyono Bambusové plienky hnedé myšky
Neohodnotené
Značka: Babyono
4584 babyono bambusove plienky hnede mysky
Novinka

Bambusové plienky sú vyrobené z prírodného a mimoriadne jemného materiálu. Vďaka tomu ich môžete používať už v prvých dňoch života vášho dieťatka. Budú užitočné nielen v novorodeneckom období. Využijete ich aj pri starostlivosti o staršie dieťa. Bambusové plienky sa dajú zmeniť na zavinovačku, ľahkú prikrývku, plachtu, osušku alebo aj na obľúbeného plyšáka na spanie.

Môžete ich použiť na prikrytie pri kŕmení ako utierku či podbradníček. Vďaka bambusovým vláknam sú plienky výnimočne mäkké. Vyznačujú sa upokojujúcim účinkom na pokožku a jemnosťou porovnateľnou s hodvábom.

Bambus je obnoviteľná surovina šetrná k životnému prostrediu. Bambusové plienky majú hypoalergénne vlastnosti – nedráždia a nespôsobujú alergie. Sú vhodné na použitie na všetky typy pokožky, vrátane tej najjemnejšej a atopickej. Bambus je antibakteriálne vlákno. Pomáha udržiavať hygienu jemnej detskej pokožky. Vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam znižuje riziko odrenín, začervenania a iných podráždení. V lete materiál príjemne chladí a v zime drží teplo. Preto môžete plienky použiť ako zavinovačku alebo prikrývku.

Látka dobre prepúšťa vzduch, takže sa nemusíte báť, že by bolo vášmu dieťaťu príliš teplo. Bambusové plienky sú veľmi hygienické. Výborne pohlcujú vlhkosť a nepríjemné pachy. Jemné bambusové vlákna vyžadujú pri praní správnu teplotu. Zachováte tak mäkkú štruktúru plienky.

PARAMETRE:

• Materiál: 70% bambus, 30% bavlna

• Sada obsahuje 3 ks

• Rozmer: 70x70 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Plienky
Farba: Hnedá
Materiál: 70% bambus, 30% bavlna
Odporúčaný vek: 0 m+
Rozmer: 70x70 cm