Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Bezpečnostné kryty elektrický zásuviek 6ks

Neohodnotené
Značka: Babyono

Bezpečnostné kryty elektrických zásuviek zabezpečia, že elektrina už nebude pre aktívne dieťa hrozbou. Kryty je možné zo zásuvky odstrániť len použitím priloženého kľúča, čo zabráni vášmu dieťatku v ľahkom odstránení krytu. Sú kompatibilné so zásuvkami bez aj s uzemnením.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Kód: B950
€4,20
Babyono Bezpečnostné kryty elektrický zásuviek 6ks
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Bezpečnostné kryty elektrický zásuviek 6ks
Novinka

BEZPEČNOSTNÉ KRYTY ELEKTRICKÝCH ZÁSUVIEK – 6ks

Malé deti sa učia a objavujú svet prostredníctvom dotyku. Bohužiaľ, nie všetky veci doma sú pre deti bezpečné. Elektrické zásuvky by mali byť absolútne mimo dosahu vášho dieťaťa. Bezpečnostné kryty elektrických zásuviek zabezpečia, že elektrina už nebude pre aktívne dieťa hrozbou. Kryty je možné zo zásuvky odstrániť len použitím priloženého kľúča, čo zabráni vášmu dieťatku v ľahkom odstránení krytu. Sú kompatibilné so zásuvkami bez aj s uzemnením.

VLASTNOSTI:

  • kryty minimalizujú riziko úrazu elektrickým prúdom
  • kompatibilné do uzemnených aj neuzemnených zásuviek
  • jednoduchá montáž a demontáž pomocou priloženého kľúča

PARAMETRE:

  • Balenie obsahuje: 6 ks krytov, kľúč

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnosť dieťaťa
Obsah balenia: 6 ks krytov, kľúč