Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Edukačná hračka - prívesok na kočík NA FARME

Neohodnotené
Značka: Babyono

Vďaka edukačnej hračke NA FARME spozná vaše dieťatko rozmanitý svet farieb, zvukov a tvarov. Hračku jednoducho pripevníte na autosedačku alebo kočík a spríjemníte tak vášmu dieťatku každú cestu.

Dostupnosť Dodanie 14 dní
Môžeme doručiť do:
10.7.2024
Kód: B1488
€13,55
Babyono Edukačná hračka - prívesok na kočík NA FARME
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Edukačná hračka - prívesok na kočík NA FARME
Novinka

Prívesok je vyrobený z kvalitného, ​​na dotyk príjemného materiálu. Vďaka interaktívnym prvkom si bude vaše dieťatko rozvíjať hmat, sluch a zrak. Hračku si môžete vziať so sebou, kam len chcete. Ľahko ju namontujete na autosedačku, kočík alebo postieľku. Hračka sa skladá z niekoľkých častí. Zrkadlo umiestnené v domčeku umožní dieťatku vidieť vlastný obraz. Dvierka domčeka je možné otvárať a zatvárať. Takýto efekt prekvapenia zameriava pozornosť dieťaťa a učí tvorivému mysleniu. Šuštiace prvky ukryté v husacích krídlach dieťa zaujmú a upútajú jeho pozornosť. Pískaví zvuk umiestnený v hračke vzbudzuje záujem a učí vzťahom príčin a následkov. Zaujímavé uzly povzbudzujú dieťatko, aby sa za hračkou načiahlo a dotklo sa jej. Plastové hryzátko pripevnené k hračke upokojuje podráždené ďasná pri prerezávaní zúbkov. Farebné štítky, ktoré vyčnievajú, stimulujú hmat dieťaťa.

VLASTNOSTI:

  • Hračku je možné zavesiť na autosedačku, kočík alebo postieľku
  • Je vyrobená z kvalitných materiálov s dôrazom na každý detail
  • Spĺňa bezpečnostné normy platné v Európskej únii

PARAMETRE:

  • Materiál: 100% polyester
  • Hmotnosť: 0,09 kg
  • Určené pre deti od 0 mesiacov (0m+)
  • Rozmer: 21 x 28 x 5

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Rozmery: 21 x 28 x 5 cm
Materiál: 100% polyester
Určené pre deti: od 0 mesiacov (0m+)