Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Edukačná hračka - prívesok na kočík VESMÍR

Neohodnotené
Značka: Babyono

Vďaka edukačnej hračke VESMÍR spozná vaše dieťatko rozmanitý svet farieb, zvukov a tvarov. Hračku jednoducho pripevníte na autosedačku alebo kočík a spríjemníte tak vášmu dieťatku každú cestu.

Dostupnosť Dodanie 14 dní
Môžeme doručiť do:
10.6.2024
Kód: B1489
€8,95
Babyono Edukačná hračka - prívesok na kočík VESMÍR
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Edukačná hračka - prívesok na kočík VESMÍR
Novinka

Prívesok je vyrobený z kvalitného, ​​na dotyk príjemného materiálu. Vďaka interaktívnym prvkom si bude vaše dieťatko rozvíjať hmat, sluch a zrak. Hračku si môžete vziať so sebou, kam len chcete. Ľahko ju namontujete na autosedačku, kočík alebo postieľku. Hračka sa skladá z niekoľkých častí. Hrkajúci zvuk ukrytý v planéte je jemný a príjemný, upokojí vaše bábätko. Šuštiace prvky ukryté vo vesmírnej rakete dieťa zaujmú a upútajú jeho pozornosť. Pískaví zvuk umiestnený v rakete vzbudzuje záujem a učí vzťahom príčin a následkov. Zaujímavé uzly povzbudzujú dieťatko, aby sa za hračkou načiahlo a dotklo sa jej. Plastové hryzátko pripevnené k hračke upokojuje podráždené ďasná pri prerezávaní zúbkov. Hračka sa skladá z niekoľkých častí, ktoré sa dajú posúvať po kruhu. Vďaka tomu dieťa stimuluje svoj mozog a rozvíja kognitívne schopnosti.

VLASTNOSTI:

  • Hračku je možné zavesiť na autosedačku, kočík alebo postieľku
  • Je vyrobená z kvalitných materiálov s dôrazom na každý detail
  • Spĺňa bezpečnostné normy platné v Európskej únii

PARAMETRE:

  • Materiál: 100% polyester
  • Hmotnosť: 0,07 kg
  • Určené pre deti od 0 mesiacov (0m+)
  • Rozmer: 10 x 30 x 7

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Rozmery: 10 x 30 x 7 cm
Materiál: 100% polyester
Určené pre deti: od 0 mesiacov (0m+)