Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Elektrická odsávačka mlieka 3 v 1

Neohodnotené
Značka: Babyono

Odsávačka mlieka sa ľahko používa, skladá a rozoberá, je diskrétna a pohodlná na cestovanie, je poháňaná nabíjateľnou batériou, dieťatko možno kŕmiť pomocou fľaše Natural Nursing hneď po odsatí. Odsávačka mlieka je vybavená nabíjateľnou batériou.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Kód: B300
€61,85
Babyono Elektrická odsávačka mlieka 3 v 1
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Elektrická odsávačka mlieka 3 v 1
Novinka

Elektrická odsávačka mlieka 3 v 1

Elektrická odsávačka mlieka NATURAL NURSING zaisťuje vysoký komfort a efektivitu používania. Trojfázový program s 10 režimami sacieho výkonu:

  1. masáž stimulujúca tok mlieka
  2. masáž stimulujúca tok mlieka spolu s odsávaním
  3. odsávanie materského mlieka

Je účinná, pretože upravený sací výkon umožňuje rýchlo a efektívne odsať materské mlieko. Tichý režim prevádzky zaisťuje diskrétnosť, čo umožňuje odsávanie mlieka kdekoľvek. Odsávačka mlieka sa ľahko používa, skladá a rozoberá, je diskrétna a pohodlná na cestovanie, je poháňaná nabíjateľnou batériou, dieťatko možno kŕmiť pomocou fľaše Natural Nursing hneď po odsatí. Odsávačka mlieka je vybavená nabíjateľnou batériou. Na nabíjanie pripojte odsávačku mlieka k nabíjačke a potom k elektrickej zásuvke. Plné nabitie trvá približne 100 minút, pri plnom nabití bude odsávačka mlieka fungovať približne 100 minút. Odsávačka mlieka je vybavená časovačom, po 45 minútach nepretržitej prevádzky sa odsávačka sama vypne. Všetky prvky odsávačky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu určeného pre styk s potravinami, bez bisfenolu A.

VLASTNOSTI:

  • efektívne nastavený sací výkon umožňuje efektívne a rýchle odsávanie materského mlieka
  • trojfázový program s 10 režimami sacieho výkonu
  • tichý režim prevádzky umožňuje odsávať mlieko na akomkoľvek mieste
  • jednoduché použitie, montáž a demontáž a čistenie prvkov
  • dobíjacia batéria + nabíjačka

PARAMETRE:

  • Balenie obsahuje – odsávačka, silikónový masážny vankúšik, Fľaša na kŕmenie Babyono Natural Nursing - 180 ml, silikónový anatomický cumlík 0m+, nabíjačka
  • Rozmery produktu: 22 cm x 10 cm x 27 cm

300-Y

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
Typ: Elektrická
Objem: 180 ml
Vlastnosti a funkcie: Bez BPA, Možnosť nastavenia intenzity odsávania, Časovač pre automatické vypnutie, Tichý chod
Rozmery:
Obsah balenia: odsávačka, silikónový masážny vankúšik, Fľaša na kŕmenie Babyono Natural Nursing - 180 ml, silikónový anatomický cumlík 0m+, nabíjačka