SKLADOM! Antigénové testy z nosa, 100% presnosť - vhodné na samotestovanie
Neohodnotené

Babyono Elektrická odsávačka mlieka SHELLY handsfree

Prelom v elektrických odsávačkách mlieka. Žiadne hadičky, žiadne drôty, bez použitia rúk. Váš spoľahlivý pomocník pri kŕmení!

Môžeme doručiť do:
18.7.2022
Dodanie 10 dní (>5 ks)
Kód: B1000
Značka: Babyono
€60
Kategória: Detský tovar
Hmotnosť: 0.82 kg
Rozmery: 14 x 11,8 x 6,5 cm
Obsah balenia: Odsávačka mlieka SHELLY, silikónový lievik s priemerom 28 mm a vymeniteľnými vložkami 24 mm a 21 mm, USB-C nabíjací kábel, úložný vak, návod na použitie
Hmotnosť: 275 g
Hlasitosť: 45 dB
Objem púzdra: 150 ml
Kapacita batérie: 1100 mAh
Pracovný čas pri plne nabitej batérii: cca 120 minút.

Elektrická odsávačka mlieka SHELLY – handsfree

Prelom v elektrických odsávačkách mlieka. Žiadne hadičky, žiadne drôty, žiadne ruky. Váš spoľahlivý pomocník pri kŕmení! Majte voľné ruky pri odsávaní mlieka!

Inovatívny dizajn odsávačky mlieka vám umožní súčasne odsávať mlieko a vykonávať iné aktivity. Ide o unikátny a praktický prístroj – odsáva mlieko bez použitia rúk. Doma, v práci, na prechádzke. Ešte žiadna elektrická odsávačka mlieka nebola taká ľahká a praktická. Jej nízka hmotnosť - iba 275 g a kompaktné rozmery znamenajú, že neobmedzuje v pohybe a pohodlne sa zmestí do podprsenky na dojčenie.

imagehandler

Veľký a prehľadný LCD displej Vám uľahčí ovládanie chodu prístroja. Môžete si vybrať medzi tromi prevádzkovými režimami a 7 úrovňami sily. Vďaka tichému chodu odsávačky mlieka môžete diskrétne odsať mlieko za každých podmienok. Intenzita zvuku v najvyššom režime je len 45 dB. Môžete si vybrať z dvoch veľkostí lievikov. Vyberte si takú, ktorá bude dokonale ladiť s tvarom vašich pŕs a poskytne vám maximálny komfort a pohodlie. Vezmite si ju so sebou, kam len chcete. Vstavaná nabíjateľná batéria vám umožní pohodlne používať odsávačku mlieka bez toho, aby ste ju museli permanentne pripájať k zdroju napájania. Zariadenie môžete nabíjať univerzálnymi USB nabíjačkami.

8

 

Bezdrôtová odsávačka mlieka Baby Ono pozostáva len z niekoľkých častí, takže zariadenie môžete rýchlo a jednoducho rozobrať a vyčistiť.

 

110914

REŽIM EXTRAKCIE - v tomto režime si môžete nastaviť sací výkon v rozsahu od 1 do 7. Jednotlivé stupne sa od seba líšia sacím výkonom - od nízkeho po vysoký.

DVOJFREKVENČNÝ REŽIM - režim, ktorý kombinuje výhody striedavého sania, teda s vysokým a nízkym výkonom. Variabilný cyklus sania (slabý - pauza - silný) je účinný pri stimulácii vtlačených bradaviek.

REŽIM 2 V 1 - cyklus 8 masážnych pohybov, po ktorých nasleduje 1 sací pohyb. Tento režim sa odporúča na upokojenie bolesti preplnených prsníkov a ich stimuláciu, aby odsávali viac mlieka za kratší čas.

PARAMETRE:

  • Balenie obsahuje - Odsávačka mlieka SHELLY, silikónový lievik s priemerom 28 mm a vymeniteľnými vložkami 24 mm a 21 mm, USB-C nabíjací kábel, úložný vak, návod na použitie
  • Rozmery: 14 x 11,8 x 6,5 cm
  • Hmotnosť 275 g
  • Hlasitosť 45 dB
  • Objem puzdra 150 ml
  • Kapacita batérie 1100 mAh
  • Pracovný čas pri plne nabitej batérii: cca 120 minút.

6

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie