Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Elektrická odsávačka mlieka SHELLY handsfree

Neohodnotené
Značka: Babyono

Prelom v elektrických odsávačkách mlieka. Žiadne hadičky, žiadne drôty, bez použitia rúk. Váš spoľahlivý pomocník pri kŕmení!

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Kód: B1000
€60
Babyono Elektrická odsávačka mlieka SHELLY handsfree
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Elektrická odsávačka mlieka SHELLY handsfree
Novinka

Elektrická odsávačka mlieka SHELLY – handsfree

Prelom v elektrických odsávačkách mlieka. Žiadne hadičky, žiadne drôty, žiadne ruky. Váš spoľahlivý pomocník pri kŕmení! Majte voľné ruky pri odsávaní mlieka!

Inovatívny dizajn odsávačky mlieka vám umožní súčasne odsávať mlieko a vykonávať iné aktivity. Ide o unikátny a praktický prístroj – odsáva mlieko bez použitia rúk. Doma, v práci, na prechádzke. Ešte žiadna elektrická odsávačka mlieka nebola taká ľahká a praktická. Jej nízka hmotnosť - iba 275 g a kompaktné rozmery znamenajú, že neobmedzuje v pohybe a pohodlne sa zmestí do podprsenky na dojčenie.

imagehandler

Veľký a prehľadný LCD displej Vám uľahčí ovládanie chodu prístroja. Môžete si vybrať medzi tromi prevádzkovými režimami a 7 úrovňami sily. Vďaka tichému chodu odsávačky mlieka môžete diskrétne odsať mlieko za každých podmienok. Intenzita zvuku v najvyššom režime je len 45 dB. Môžete si vybrať z dvoch veľkostí lievikov. Vyberte si takú, ktorá bude dokonale ladiť s tvarom vašich pŕs a poskytne vám maximálny komfort a pohodlie. Vezmite si ju so sebou, kam len chcete. Vstavaná nabíjateľná batéria vám umožní pohodlne používať odsávačku mlieka bez toho, aby ste ju museli permanentne pripájať k zdroju napájania. Zariadenie môžete nabíjať univerzálnymi USB nabíjačkami.

8

 

Bezdrôtová odsávačka mlieka Baby Ono pozostáva len z niekoľkých častí, takže zariadenie môžete rýchlo a jednoducho rozobrať a vyčistiť.

 

110914

REŽIM EXTRAKCIE - v tomto režime si môžete nastaviť sací výkon v rozsahu od 1 do 7. Jednotlivé stupne sa od seba líšia sacím výkonom - od nízkeho po vysoký.

DVOJFREKVENČNÝ REŽIM - režim, ktorý kombinuje výhody striedavého sania, teda s vysokým a nízkym výkonom. Variabilný cyklus sania (slabý - pauza - silný) je účinný pri stimulácii vtlačených bradaviek.

REŽIM 2 V 1 - cyklus 8 masážnych pohybov, po ktorých nasleduje 1 sací pohyb. Tento režim sa odporúča na upokojenie bolesti preplnených prsníkov a ich stimuláciu, aby odsávali viac mlieka za kratší čas.

PARAMETRE:

  • Balenie obsahuje - Odsávačka mlieka SHELLY, silikónový lievik s priemerom 28 mm a vymeniteľnými vložkami 24 mm a 21 mm, USB-C nabíjací kábel, úložný vak, návod na použitie
  • Rozmery: 14 x 11,8 x 6,5 cm
  • Hmotnosť 275 g
  • Hlasitosť 45 dB
  • Objem puzdra 150 ml
  • Kapacita batérie 1100 mAh
  • Pracovný čas pri plne nabitej batérii: cca 120 minút.

6

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
Rozmery: 14 x 11,8 x 6,5 cm
Obsah balenia: Odsávačka mlieka SHELLY, silikónový lievik s priemerom 28 mm a vymeniteľnými vložkami 24 mm a 21 mm, USB-C nabíjací kábel, úložný vak, návod na použitie
Hmotnosť: 275 g
Hlasitosť: 45 dB
Objem púzdra: 150 ml
Kapacita batérie: 1100 mAh
Pracovný čas pri plne nabitej batérii: cca 120 minút.