Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Ergonomický príbor pre deti s puzdrom Petrolejovo modrý

Neohodnotené
Značka: Babyono

Súprava je perfektnou voľbou pre učenie sa samostatného stravovania alebo pri rozširovaní jedálnička dieťaťa. Vďaka špeciálne navrhnutému ergonomickému tvaru príboru perfektne padne do detskej ruky.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
31.7.2024
Kód: B969-02
€8,40
Babyono Ergonomický príbor pre deti s puzdrom Petrolejovo modrý
Neohodnotené
Značka: Babyono

Súprava je perfektnou voľbou pre učenie sa samostatného stravovania alebo pri rozširovaní jedálnička dieťaťa. Vďaka špeciálne navrhnutému ergonomickému tvaru príboru perfektne padne do detskej ruky. Široká zaoblená rúčka bábätku perfektne padne do ruky, vďaka čomu sa dieťa ľahšie naučí jesť príborom. Špeciálna bezpečnostná časť v tvare kvetinky zabráni, aby sa príbor dostal príliš hlboko do úst a krku, čím chráni vaše dieťa pred náhodným udusením. Vďaka nej tiež môžete príbor položiť na stôl, bez toho, aby sa hroty riadu nedotýkali povrchu stola, čím sa zachová vyššia hygiena a čistota. Plastové puzdro pomáha udržiavať riad v čistote a umožňuje ho vziať von, aby bol vždy pripravený, keď bude mať vaše dieťatko hlad. Určené pre deti od 12 mesiacov

VLASTNOSTI:

  • Súprava pozostáva z lyžice, vidličky a plastového puzdra.
  • Materiál: plast, neobsahuje BPA

 

969X 969Y

 

PARAMETRE:

  • Rozmery 10 x 8 x 4,3 cm
  • Hmotnosť: 0,12kg

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
Rozmer: 10 x 8 x 4,3 cm
Hmotnosť: 0,12kg