Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Kefa s prírodnými štetinami

Neohodnotené
Značka: Babyono

Kefka je určená pre bábätká od prvých dní ich života. Je vyrobený z veľmi jemnej kozej srsti a prírodného certifikovaného bukového dreva. Je ideálny pre starostlivosť o citlivú pokožku vášho dieťaťa.

Dostupnosť Dodanie 14 dní
Môžeme doručiť do:
10.7.2024
Kód: B799
€5,60
Babyono Kefa s prírodnými štetinami
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Kefa s prírodnými štetinami
Novinka

Je bez ostrých hrán. Je jedinečný. Tvar a veľkosť kefky bola prispôsobená dlani rodiča. Zaisťuje pohodlné uchopenie. Jemne vyčesáva vlasy a nenaberá statickú elektrinu. Je ideálny na masáž hlavy a tela na upokojenie a uvoľnenie vášho milovaného.

 

100% KOZIA SRSŤ

Naša kefa na vlasy využíva mäkké a 100% kozie vlasy. Je ideálny na masáž hlavy a celého tela vášho dieťatka. Upokojuje a uvoľňuje bábätko. Pri pravidelnom používaní môžete zvýšiť mikrocirkuláciu, okysličiť vlasové korienky a podporiť prekrvenie pokožky hlavy. Je to skvelý spôsob, ako posilniť riedke vlásky vášho dieťatka.

TVAROVANÁ RÚČKA

Dizajn rukoväte padne do dlane rodiča. Je veľký, dobre tvarovaný a veľmi šikovný. Ak si vyberiete našu kefu, môžete si byť istí, že si užijete pohodlné uchopenie a príjemné česanie.

BUKOVÉ DREVO

Naša kefa je vyrobená z kvalitného certifikovaného bukového dreva. Vďaka tomu je kefka 100% prírodná, vysoko odolná, tvrdá a odolná voči ohybu a poškriabaniu.

 

Technické vlastnosti

  • Materiál – vyrobené zo 100% prírodných tkanín, bez BPA: certifikované bukové drevo, 100% kozia srsť
  • Vyrobené v Poľsku
  • Ergonomický tvar
  • Určené pre bábätká od prvých dní života 0m+
  • Kefu je potrebné čistiť za sucha vyčesaním, napr. kefou, hrebeňom. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dodatočné parametre

Kategória: Hrebene a kefy na vlasy
Materiál: štetiny z kozej srsti s drevenou rukoväťou
Veľkosť balenia: 6,5 x 21,5 x 4 cm
Hmotnosť: 0,07 kg
Spôsob čistenia: Kefu je potrebné čistiť za sucha vyčesaním, napr. kefou, hrebeňom. Zabráňte kontaktu s vodou