Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Mäkká edukačná kocka Woodland

Neohodnotené
Značka: Babyono

Vzdelávacia kocka WOODLAND zavedie dieťa do rozmanitého sveta farieb, zvukov a tvarov. Vďaka univerzálnemu háčiku v tvare zatočeného chvosta, vhodnému do akéhokoľvek typu autosedačky alebo kočíka, môže sprevádzať vaše dieťa pri cestovaní a prechádzkach. Hrkajúci zvuk pôsobí na dieťatko upokojujúco.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: B1434
€12,05
Babyono Mäkká edukačná kocka Woodland
Neohodnotené
Značka: Babyono
imagehandler (4)
Novinka

Mäkká edukačná kocka – Woodland

Vzdelávacia kocka WOODLAND zavedie dieťa do rozmanitého sveta farieb, zvukov a tvarov. Vďaka univerzálnemu háčiku v tvare zatočeného chvosta, vhodnému do akéhokoľvek typu autosedačky alebo kočíka, môže sprevádzať vaše dieťa pri cestovaní a prechádzkach. Hrkajúci zvuk pôsobí na dieťatko upokojujúco. Sada hryzátka , ktorá je súčasťou hračky, upokojuje podráždené ďasná pri prerezávaní zúbkov. Šuštiace prvky ukryté v hračke dieťa zaujmú a na chvíľu upútajú jeho pozornosť. Pohyblivý prvok v podobe jazveca, ktorý sa nachádza na jednej zo strán kocky, uľahčuje osvojenie si vkladania a vyberania prvkov.

VLASTNOSTI:

  • Hračka dáva dieťaťu pocit bezpečia a podporuje emocionálny vývoj prostredníctvom schopnosti reagovať na funkčnosť v interakcii
  • Vďaka univerzálnemu držiaku je možné hračku zavesiť na autosedačku, kočík alebo postieľku
  • Zrkadlo umiestnené v jednej stene kocky umožňuje dieťaťu zoznámiť sa s vlastným obrazom
  • Hračka je vyrobená z kvalitných materiálov s dôrazom na každý detail
  • Spĺňa bezpečnostné normy platné v Európskej únii

PARAMETRE:

  • Materiál: 100% polyester
  • Hmotnosť: 0,08 kg
  • Určené pre deti od 0 mesiacov (0m +)
  • Rozmery: 12 x 17 x 12 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Rozmery: 12 x 17 x 12 cm
Materiál: 100% polyester
Určené pre deti: od 0 mesiacov (0m +)