Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Mojkáčik medvedík čistotný Rocky

Neohodnotené
Značka: Babyono

Medvedík čistotný Rocky je veľmi zábavný! Neplechy a šaškovanie, to je jeho. Nebude sedieť na jednom mieste a jeho nekontrolovaná zvedavosť na svet ho núti vymýšľať vždy nové bláznovstvá. Svojím čarovným úsmevom si však dokáže získať každého a nemožno si tohto nezbedníka neobľúbiť.

Dostupnosť Vypredané
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Kód: B747
€5,65
Babyono Mojkáčik medvedík čistotný Rocky
Neohodnotené
Značka: Babyono
imagehandler (10)
Novinka

Mojkáčik – medvedík čistotný Rocky

Medvedík čistotný Rocky je veľmi zábavný! Neplechy a šaškovanie, to je jeho. Nebude sedieť na jednom mieste a jeho nekontrolovaná zvedavosť na svet ho núti vymýšľať vždy nové bláznovstvá. Svojím čarovným úsmevom si však dokáže získať každého a nemožno si tohto nezbedníka neobľúbiť. Mäkký „mojkáčik“ je vyrobený z rôznych materiálov so štruktúrou zaujímavou pre dieťa. Vo vnútri ukrýva hrkálku, ktorá rozvíja kognitívne schopnosti malého dieťatka a navyše mu poskytuje pocit bezpečia. Stuhy prišité k hračke pomáhajú precvičovať jemnú motoriku. Hračka je vybavená držiakom na cumlík s obojstranným suchým zipsom. Vďaka nemu sa nestratí a úľava bude vždy nablízku.

VLASTNOSTI:

  • jemné zvuky šušťania podnecujú zvedavosť, podnecujú hru a formujú predstavivosť dieťaťa
  • mäkké materiály sú ideálne pre jemné a malé detské ručičky
  • cumlík ľahko nájdete vďaka obojstrannej stuhe prišitej k produktu so zapínaním na suchý zips
  • možno ho použiť ako plyšáka, hrkálku
  • ideálne na hranie doma, na prechádzkach a tiež pri cestovaní

PARAMETRE:

  • Materiál: 100% polyester
  • Rozmery: šírka 20 cm x výška 24 cm x hĺbka 7 cm
  • Hmotnosť: 0,04 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Rozmery: šírka 20 cm x výška 24 cm x hĺbka 7 cm
Materiál: 100% polyester