Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Mušelínové plienky super mäkké ružové

Neohodnotené
Značka: Babyono

Super mäkké mušelínové plienky sú nenahraditeľné ako v období novorodencov, tak aj dojčiat. Mušelín je dvojvrstvová gázovina zo 100% bavlny, ktorá je mimoriadne ľahká a vzdušná. Plienky z tohto materiálu je možné používať už od prvých dní života - ako zavinovačku, ľahkú prikrývku, prebaľovaciu podložku, plachtu či uterák.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Kód: B348-2
€7,95
Babyono Mušelínové plienky super mäkké ružové
Neohodnotené
Značka: Babyono
imagehandler
Novinka Tip

Mušelínové plienky, super mäkké – ružové

Super mäkké mušelínové plienky sú nenahraditeľné ako v období novorodencov, tak aj dojčiat. Mušelín je dvojvrstvová gázovina zo 100% bavlny, ktorá je mimoriadne ľahká a vzdušná. Plienky z tohto materiálu je možné používať už od prvých dní života - ako zavinovačku, ľahkú prikrývku, prebaľovaciu podložku, plachtu či uterák. Skvele sa hodia ako prikrývka pri dojčení alebo ako podložka na ruku rodiča na ochranu oblečenia pri kŕmení či odgrgnutí dieťatka. Sú zabalené v priehľadnom vrecúšku zapínanom na patentky.

VLASTNOSTI:

  • Mimoriadne mäkké
  • Ľahká priedušná tkanina
  • Jemná bavlna nedráždi detskú pokožku a nespôsobuje alergie
  • Sú perfektné na doma aj na prechádzky
  • Sada obsahuje 3 ks plienok: 2 z nich sú zdobené farebnou potlačou, tretia je jednofarebná bez vzoru

PARAMETRE:

  • Materiál: 100% bavlna
  • Rozmery: 70 x 70 cm
  • Hmotnosť balenia: 0,18 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Plienky
Materiál: 100% bavlna
Rozmery: 70 x 70 cm
Hmotnosť balenia: 0,18 kg