Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Obojstranná vzdelávacia skladacia penová podložka

Neohodnotené
Značka: Babyono

Penová podložka na vzdelávanie vyrobená z ľahkého a odolného materiálu XPE (polyetylénová pena) je navrhnutá pre deti s cieľom poskytnúť im priestor na hru a vzdelávanie.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Kód: B1480
€40 –30 % €27,99
Babyono Obojstranná vzdelávacia skladacia penová podložka
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Obojstranná vzdelávacia skladacia penová podložka
Novinka
€40 –30 %

Milí priatelia, vážení zákazníci. Touto cestou by sme vás chceli požiadať aby ste pri výbere dopravy nevyberali možnosť dodania do Packeta - Z-BOXu. Podložka je nadrozmerná a teda nie je možné ju fyzicky do boxu vložiť. Ďakujeme.

Skladacia podložka s obojstranným dizajnom disponuje farebnými a variabilnými vzormi a textúrami, ktoré podporujú rozvoj zrakových a hmatových zmyslov. Zahrňuje obrázky zvieratiek, písmen, číslic a tvarov, čím podporuje nielen mentálny, ale aj pohybový rozvoj detí. Ďalšou výhodou podložky z XPE materiálu ktorý je jednoduchý na čistenie - môže sa ľahko utrieť vlhkou handričkou. Toto je dôležité, pretože deti sa na nej hrajú bosé a môžu na ňu rozlievať tekutiny.

Rozmer: 200 x 180 x 0,9 cm

Čistenie: stačí utrieť vlhkou utierkou

Charakteristika produktu:

- Výnimočnou výhodou podložky je jej dvojstranná štruktúra, kde každá strana predstavuje originálny dizajn. Táto vlastnosť nielenže podnecuje zmysly dieťaťa, ale tiež povzbudzuje jeho fantáziu a podporuje tvorivú hru.

- Podložka je vytvorená z vysoko kvalitnej peny XPE (polyetylén), čo zabezpečuje úplnú bezpečnosť pre vaše dieťa. S hrúbkou 1 cm poskytuje dokonalé tlmenie pri páde na tvrdý povrch, chrániac tak dieťa.

Podložka určená pre batoľatá predstavuje výbornú možnosť namiesto kobercov a deký. Jej protišmykový povrch je ideálny na proces učenia sa plazenia, chôdze a oddychu.

- Podložku je možné jednoducho a rýchlo skladať, čo ju robí kompaktnou a úspornou vo vzťahu k miestu. Toto je výborným riešením aj pre rodičov, ktorí sú často v pohybe. Jej malé rozmery umožňujú jednoduché skladovanie a priložená látková taška uľahčuje prenášanie.

- Kvalitná pena XPE, z ktorej je vyrobená podložka, účinne izoluje teplotu. Vďaka jej vodeodolnej štruktúre je jednoduché a rýchle odstránenie škvŕn z nápojov alebo drobných čiastok jedla.

Dodatočné parametre

Kategória: Hracie podložky penové
Určenie: Pre dievčatá aj chlapcov
Druh: Podložka
Skladacia: Áno
Motív: Viacfarebný
Rozmer: 200x180x0,9 cm
Materiál: XPE pena
Položka bola vypredaná…