Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Detská podložka na hranie s volánom navy blue

Neohodnotené
Značka: SEAMIND

Mäkká výplň vo vnútri podložky dokonale izoluje od tvrdej a studenej podlahy a tlmí pád. Poťah je vyrobený zo 100% bavlny s certifikátom OKOTEX.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Kód: PVSI
€39,99 –33 % €26,50
Detská podložka na hranie s volánom navy blue
Neohodnotené
Značka: SEAMIND
pillow small 1
Novinka
€39,99 –33 %

Detská podložka na hranie s volánom

Detská podložka na hranie s volánom sa môže používať ako koberček do detskej izby, hracia podložka či ako dekoračná podložka pod baldachýn či teepee stan. Môže slúžiť ako miesto na odpočinok, kde dieťatko môže ležať na brušku či chrbátiku. Mäkká výplň vo vnútri podložky dokonale izoluje od tvrdej a studenej podlahy a tlmí pád. Poťah je vyrobený zo 100% bavlny s certifikátom OKOTEX. Výplň hracej podložky tvorí hypoalergénne duté vlákno. Poťah podložky je možné rozzipsovať a výplň vybrať. Poťah je možné prať na 40 stupňov v práčke.

Zajac alebo hviezdičky z ilustračných fotografii nie sú súčasťou balenia. 

Rozmer: priemer podložky 100 cm, hrúbka 2cm

Hmotnosť: 0,450 kg

Materiál: Bavlna

Dodatočné parametre

Kategória: Hracie podložky
Určenie: Pre dievčatá aj chlapcov
Druh: Podložka
Skladacie: Nie
Farba: Navy blue
Rozmer: Priemer 100cm Hrúbka 2cm
Materiál: Bavlna
Hmotnosť: 450g