Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Samo stojaca kefa na fľaše a cumlíky s prísavkou a výsuvnou mini kefkou sivá

Neohodnotené
Značka: Babyono

Kefa pomáha dôkladne vyčistiť fľašu aj cumlík. Kefa má prísavku, ktorá umožňuje jej pripevnenie na rovné povrchy, aby sa uľahčilo sušenie. Kefa na fľaše je zakončená mäkkou špongiou, ktorá sa prispôsobí tvaru fľaše.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Kód: B728-4
€2,40
Babyono Samo stojaca kefa na fľaše a cumlíky s prísavkou a výsuvnou mini kefkou sivá
Neohodnotené
Značka: Babyono

Samo stojaca kefa na fľaše a cumlíky s prísavkou a výsuvnou mini kefkou

Kefa pomáha dôkladne vyčistiť fľašu aj cumlík. Kefa má prísavku, ktorá umožňuje jej pripevnenie na rovné povrchy, aby sa uľahčilo sušenie. Kefa na fľaše je zakončená mäkkou špongiou, ktorá sa prispôsobí tvaru fľaše. V rukoväti je ukrytá malá kefka na čistenie cumlíkov. Mäkké štetiny kefiek a špongie sa dostanú na ťažko dostupné miesta. Kefy sú vyrobené z odolných a bezpečných materiálov, ktoré neobsahujú Bisfenol A.

VLASTNOSTI:

  • prísavka na upevnenie
  • kefka je vybavená mäkkou špongiou
  • sada obsahuje kefku na čistenie cumlíkov

PARAMETRE:

  • V cene: kefa na umývanie fliaš, kefa na umývanie cumlíkov

Dodatočné parametre

Kategória: Detský tovar
V cene: kefa na umývanie fliaš, kefa na umývanie cumlíkov