Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Univerzálne bezpečnostné zámky 2 ks

Neohodnotené
Značka: Babyono

Pre každého zodpovedného rodiča je bezpečnosť jeho dieťaťa najvyššou prioritou. Vysoko kvalitné zámky nábytku sú určené pre batoľatá, ktoré aktívne skúmajú svoje bezprostredné okolie. Ich inštalácia je mimoriadne jednoduchá. Bezpečnostné zámky  sú namontované pomocou silnej pásky, aby nepoškodili povrch nábytku.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Kód: B945
€6,25
Babyono Univerzálne bezpečnostné zámky 2 ks
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Univerzálne bezpečnostné zámky 2 ks
Novinka

BEZPEČNOSTNÉ ZÁMKY – univerzálne 2ks

Pre každého zodpovedného rodiča je bezpečnosť jeho dieťaťa najvyššou prioritou. Vysoko kvalitné zámky nábytku sú určené pre batoľatá, ktoré aktívne skúmajú svoje bezprostredné okolie. Ich inštalácia je mimoriadne jednoduchá. Bezpečnostné zámky  sú namontované pomocou silnej pásky, aby nepoškodili povrch nábytku. Vďaka nim bude obsah každej šatníkovej skrine, zásuvky a skrinky pre dieťa nedostupný.

VLASTNOSTI:

  • otočný zámok umožňuje pohodlné používanie zámku
  • jednoduchý a bezpečný otvárací mechanizmus s uzamykacím systémom
  • zámok je vhodný na skrine, šatníky, zásuvky, vitríny, WC, chladničky
  • odolná páska nepoškodzuje povrch a umožňuje inštaláciu na rôzne materiály ako plast, drevo, sklo alebo kov. Keď už zámok nie je potrebný, dá sa ľahko odstrániť
  • nastaviteľná dĺžka popruhu umožňuje prispôsobiť zámok vašim potrebám

PARAMETRE:

  • rozmery 21,5 x 4,5 cm
  • hmotnosť: 0,13kg
  • Balenie obsahuje: 2 zámky, návod na inštaláciu

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnosť dieťaťa
Rozmery: 21,5 x 4,5 cm
Hmotnosť: 0,13kg
Obsah balenia: 2 zámky, návod na inštaláciu