Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Univerzálny zámok na zásuvky a chladničky 2ks

Neohodnotené
Značka: Babyono

Vysoko kvalitné zámky nábytku sú určené pre batoľatá, ktoré aktívne skúmajú svoje bezprostredné okolie. Ich inštalácia je mimoriadne jednoduchá. Bezpečnostné zámky  sú namontované pomocou silnej pásky, aby nepoškodili povrch nábytku. Vďaka nim bude obsah každej šatníkovej skrine, zásuvky a skrinky pre dieťa nedostupný.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Kód: B953-1
€3,25
Babyono Univerzálny zámok na zásuvky a chladničky 2ks
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Univerzálny zámok na zásuvky a chladničky 2ks
Novinka

UNIVERZÁLNY ZÁMOK NA ZÁSUVKY A CHLADNIČKY

Pre každého zodpovedného rodiča je bezpečnosť jeho dieťaťa najvyššou prioritou. Vysoko kvalitné zámky nábytku sú určené pre batoľatá, ktoré aktívne skúmajú svoje bezprostredné okolie. Ich inštalácia je mimoriadne jednoduchá. Bezpečnostné zámky  sú namontované pomocou silnej pásky, aby nepoškodili povrch nábytku. Vďaka nim bude obsah každej šatníkovej skrine, zásuvky a skrinky pre dieťa nedostupný.

VLASTNOSTI:

  • chráni pred otvorením
  • chráni skrine, chladničky, zásuvky a toalety
  • vďaka použitej konštrukcii sedí na väčšine typov nábytku
  • lepiaci pásik umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu

PARAMETRE:

  • Balenie obsahuje – 2 ks

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnosť dieťaťa
Obsah balenia: 2ks