Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Detská hracia edukačná podložka s hrazdičkou FUNNY FARM

Neohodnotené
Značka: Babyono
Kam ide vlak? Kam zmizli chýbajúce obrázky? Objavte našu vzdelávaciu podložku FUNNY FARM a zažite so svojím drobcom veľké dobrodružstvo.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Kód: BO1486
€45,05
Detská hracia edukačná podložka s hrazdičkou FUNNY FARM
Neohodnotené
Značka: Babyono
4605 detska hracia edukacna podlozka s hrazdickou funny farm
Novinka

Podložka je plná zábavných detailov, roztomilých postavičiek a obrázkov. Zaujímavý dizajn podnecuje deti objavovať jednotlivé prvky podložky. Rodičov, aby rozprávali príbehy postáv, ktoré môžu byť zakaždým iné. Naša podložka nie je len miestom na hranie, ale aj priestorom na učenie. Podložka obsahuje šuštiace a vŕzgajúce prvky, knihu, vyčnievajúce visačky, závesné hračky a skladaciu knihu.

Vďaka tomu si váš drobček rozvíja motoriku, stimuluje zrak, sluch, hmat a precvičuje kognitívne schopnosti. Našu vzdelávaciu podložku sme navrhli tak, aby rástla s vaším dieťaťom. Stačí nadvihnúť boky podložky a premení sa na suchý bazén, do ktorého môžete hádzať farebné loptičky, ktoré sú súčasťou súpravy. Keď váš drobec vyrastie, z podložky sa stane hrací koberček. Súprava obsahuje odnímateľné hračky - pískadlo, šušťanie, zrkadielko a hrkálku.

Dieťatko si vďaka nim rozvinie zrak, sluch a hmat, ale aj precvičí manuálne zručnosti. Vaše dieťatko sa môže hrať na prispôsobenie tvaru tak, že hračky zladí s obrysmi umiestnenými na podložke. Môže tiež hľadať skryté obrázky a počítať ich spolu s rodičom. Takáto činnosť zvyšuje jeho kognitívne schopnosti. K podložke sme pribalili farebnú obojstrannú náučnú brožúrku. Môžete ju jednoducho namontovať na bočnú stranu podložky alebo zviazať konce k sebe. Vďaka tomu vytvoríte vášmu batoľaťu priestor na učenie a hru.

Sada obsahuje farebné loptičky. Použite ich na hru v suchom bazéne s našou knihou, ktorá sa po zviazaní zmení na kôš, do ktorého môže dieťa hádzať loptičky. Edukačná podložka je dodávaná s obojstranným vankúšikom s kresbou milého zvieratka. Vankúš poslúži pri nácviku ľahu na brušku. Hrazdičky môžete nastaviť do rôznych polôh tak, aby ich poloha a výška bola pre vaše dieťatko pohodlná.

Môžete ich tiež jednoducho odopnúť a premeniť náučnú podložku na deku na nácvik dvíhania hlavy alebo plazenia. Podložka má mäkké, protišmykové dno. Je vyrobená z hrubého, dobre izolujúceho a vodeodolného materiálu, ktorý zaisťuje správnu hygienu a bezpečnú hru.

PARAMETRE:

• Materiál: polyester

• Vek dieťaťa: 0m+

• Rozmery: 107 x 95 x 55 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hracie deky
Materiál: Polyester
Odporúčaný vek: 0 m+
Rozmer: 107x95x55 cm