Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Dojčenské plavky Plameniaky

Neohodnotené
Značka: Babatkam

Pohodlné, hygienické a štýlové plienkové plavky. Vďaka patentkám je možné prispôsobiť ich na veľkosti S, M a L. Určené pre deti s hmotnosťou od 3 kg do 12 kg.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Kód: BAB007
€6,85
Dojčenské plavky Plameniaky
Neohodnotené
Značka: Babatkam
bez pozadia (3)
Akcia Tip

Plienkové plavky sú ideálne na pláž aj na kúpanie v bazéne. Majú vodeodolnú vrstvu, ktorá zabraňuje vytečeniu ich obsahu.

Plienkové plavky sú 100% vodotesné. Vo vnútri obsahujú špeciálnu sieťovinu, ktorá je príjemná a jemná k detskej pokožke, takže nespôsobuje podráždenie. Veľkou výhodou detských bazénových nohavičiek je ich ergonomický tvar prispôsobený anatómii dieťaťa.

Zabezpečí úplnú slobodu pohybu a zároveň vynikajúcu priľnavosť k telu, takže nič zvnútra sa nedostane do vody. Ďalšou výhodou ponúkaných plienkových plaviek je, že deti pri bazéne vyzerajú štýlovo.

Ponúkame farebné, rozprávkové motívy, ktoré pritiahnu pozornosť detí. Produkt je skvelý pre chlapcov aj dievčatá. Vďaka šikovným patentkám je možné plienky nastaviť na veľkosti  S, M, L – čo umožňuje prispôsobiť plienky veľkosti dieťaťa.

Photo 28-08-2023, 14 43 46 Photo 28-08-2023, 14 44 02

 

Veľkostná tabuľka:

Veľkosť pre deti s hmotnosťou od 3-12 kg, obvod pása 24-52 cm, obvod stehna 12-28 cm.

Pokyny na pranie:

Plavky je možné prať v práčke na max 35°C. Nepoužívajte bielidlo, Výrobok je možné sušiť len studeným vzduchom

Balenie:

1ks v balení.

Po použití nie je možné výrobok vrátiť z hygienických dôvodov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpacie plienky do vody
Vlastnosti: Vnútorná sieťka
Typ: Plienkové plavky
Minimálna hmotnosť dieťaťa: 3 kg
Maximálna hmotnosť dieťaťa: 12 kg
Materiál: 100% polyester