Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Nestlé Dojčenské mlieko NAN OptiPro Plus 4 HM-O

Neohodnotené
Značka: Nestlé
Nestlé NAN je dojčenské mlieko, ktoré je vyrobené špeciálne pre potreby dojčiat. Obsahuje všetky potrebné živiny, ktoré dieťa potrebuje na správny rast a vývoj. Okrem toho, že je dôležité, aby dojčenské mlieko bolo výživné, je tiež dôležité, aby bolo bezpečné a ľahko stráviteľné pre bábätko.

 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Kód: N1004
€18,90 –12 % €16,60
Nestlé Dojčenské mlieko NAN OptiPro Plus 4 HM-O
Neohodnotené
Značka: Nestlé
4NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 4 JUNIOR 800g
Novinka Tip
€18,90 –12 %

 

Upravené sušené mlieko, obohatené o vitamíny a minerály pre deti po 2 rokoch je len súčasťou pestrej stravy. Pred zavedením nových potravín sa vždy poraďte so svojím lekárom. Pre zdravie dieťaťa je dôležitá pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Dvojročné dieťa má úplne inú potrebu živín ako dospelý, preto by mal jeho jedálny lístok zohľadňovať jedinečné potreby malého organizmu. Modifikované mlieko sa zvyčajne vyrába na báze kravského mlieka, no jeho zloženie bolo zmenené tak, aby vám uľahčilo správne zostavenie jedálnička vášho dieťaťa. V porovnaní s kravským mliekom má upravené mlieko okrem iného nižší obsah bielkovín a vyšší obsah:

  • železo,
  • vitamín C,
  • vitamín D,
  • omega 3 mastné kyseliny.

Kravské mlieko neobsahuje dostatok železa, vit. C, vit. D a omega 3 mastné kyseliny.

 

Ingrediencie

odstredené mlieko (76,8%), maltodextrín, rastlinné oleje (slnečnicový olej, kokosový olej, repkový olej), laktóza (mlieko), srvátkový permeát (mlieko), demineralizovaná srvátka (mlieko), citrát vápenatý, citrát draselný, emulgátor (sójový lecitín) , citrát sodný, fosforečnan vápenatý, fosforečnan sodný, vitamíny (C, E, kyselina pantoténová, niacín, B1, A, B6, B2, kyselina listová, K1, biotín, D3, B12), chlorid horečnatý, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinočnatý, kultúry Lactobacillus reuteri (DSM 17938*), síran meďnatý, jodid draselný, selenan sodný.

*podľa licencie BioGaia

Príprava a použitie

Spôsob prípravy:

  1. Pred prípravou mlieka si dôkladne umyte ruky.
  2. Pohár dôkladne umyte, aby sa odstránili všetky zvyšky mlieka. Varte 5 minút. Nechajte zakryté až do použitia.
  3. Pitnú vodu priveďte do varu, nechajte vychladnúť.
  4. Odmerajte primerané množstvo vlažnej vody 37°C podľa kŕmnej tabuľky a nalejte do vyvareného pohára.
  5. Podľa tabuľky podávania starostlivo odmerajte a nasypte do pohára správne množstvo plochých odmeriek prášku. Použite priloženú odmerku.
  6. Pretrepte pohár, kým sa prášok úplne nerozpustí. Dajte dieťaťu mlieko. Nespotrebovanú časť vyhoďte. Po každom použití nádobu dôkladne uzavrite.

Skladovanie:  Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení balenia spotrebujte obsah do 3 týždňov.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE : Upravené mlieko NAN OPTIPRO® Plus 4, obohatené o vitamíny a minerály pre deti od 2 rokov, nie je náhradou materského mlieka, ale mlieka špeciálne vytvoreného pre dojčatá po 2 rokoch. Dojčenie by malo pokračovať tak dlho, ako je to možné.

 

Aký je rozdiel medzi dojčenským mliekom Nestlé BEBA a Nestlé NAN? Viac sa dozviete v našom článku - ČLÁNOK

Exspirácia JANUÁR/2025

Predajca: HPA SK s.r.o., Štúrova 30,949 01 Nitra. www.hpask.eu.

Výrobca: Nestlé Polska S.A.,Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Dodatočné parametre

Kategória: Detská výživa
Hmotnosť: 800g
Typ mlieka: štandardné
Vhodné od: od 25 do 36 mesiacov
Počet kusov balení: 1