Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Školská taška HAPPY ružová

Neohodnotené
Značka: Babatkam

Praktická ružová školská taška s veselým motívom psíka pre malé školáčky.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Kód: TAS07
€35,60
Školská taška HAPPY ružová
Neohodnotené
Značka: Babatkam
TAS07
Novinka Tip

Dvojkomorová školská taška vyhovuje všetkým školákom na prvom stupni ZŠ. Vzhľadom k výške tašky ju odporúčame pre dievčatá cca od 120 cm výšky.

Taška má dve objemné komory, do ktorých sa zmestia všetky potrebné školské pomôcky. Zadná komora je najširšia, odporúčame do nej umiestniť najťažšie učivo a smerom dopredu odľahčovať.  Druhá menšia komora môžu slúžiť  napríklad na desiatový box, peračník, či iné predmety. Na prednej strane školskej tašky sa nachádzajú dve vrecká na zips, menšie na schovávanie kľúčov či iných drobností, vo väčšom je možné uložiť napríklad peračník, či desiatu.  Na oboch stranách školskej tašky nájdete sieťované vrecká na fľašu na pitie.

Taška má vystužený a polstrovaný chrbát. Ramenné popruhy tašky sú taktiež polstrované a ich dĺžku možno regulovať. Na ramenných popruhoch sa nachádzajú rexlexné prvky pre lepšiu viditeľnosť dieťaťa v tme.

Vhodná pre deti od 6 rokov

Veľké mäkké pútko prispôsobené detskej ruke.
Váha: 480 g.
Rozmery
: výška 46 cm, šírka 34 cm, hĺbka 16 cm.
Materiálové zloženie: 100 % polyester.

 

 

Krajina pôvodu: Čína

Dodatočné parametre

Kategória: Školské tašky a batohy
Ergonomický chrbát: Nie
Farba: Púdrová ružová
Hrudný pás: Nie
Objem: Áno
Odporúčaný vek: Od 6 - 10 rokov
Pevné dno: Nie
Reflexné prvky: Áno
Typ batohu: Školský batoh
Určenie: Pre dievča
Výbava: Nie
Hmotnosť: 480 g
Výška: 46 cm
Šírka: 34 cm
Hĺbka: 16 cm