Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Školský batoh SPORT čierny

Neohodnotené
Značka: Babatkam

Praktický školský batoh pre chlapcov .

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
31.7.2024
Kód: TAS30
€39,80
Školský batoh SPORT čierny
Neohodnotené
Značka: Babatkam
4407 skolsky batoh sport cierny
Novinka Tip

Dvojkomorový školský batoh vyhovuje všetkým starším školákom na druhom stupni ZŠ.

Batoh má dve komory, do ktorých sa zmestia všetky potrebné školské pomôcky. Zadná komora je najširšia, odporúčame do nej umiestniť najťažšie učivo a smerom dopredu odľahčovať.  Druhú komoru je možné úplne rozzipsovať a slúži ako praktický organizér na všetky nevyhnutné drobnosti. Po jej otvorení sa v nej nachádzajú 3 sieťové menšie vrecká a jedno vrecko na zips, ktoré môžu slúžiť na odkladanie kľúčov, telefónu, peňaženky,  či školských potrieb ako krúžidlo, pravítko, nožnice, lepidlo a iných drobností. Na prednej strane školského batohu sa nachádzajú dve vrecká na zips, menšie na schovávanie kľúčov či iných drobností, vo väčšom je možné uložiť napríklad peračník, či desiatu.  Na oboch stranách školského batohu nájdete vrecká na fľašu na pitie. Na chrbtovej strane batohu sa nachádza „tajné“ vrecko na zips.

Batoh má pevný, vystužený, polstrovaný chrbát. Ramenné popruhy sú taktiež polstrované a ich dĺžku možno regulovať. Samozrejmosťou je aj hrudná spona.

Veľké mäkké pútko prispôsobené detskej ruke.
Váha: 640 g.
Rozmery
: výška 44 cm, šírka 36 cm, hĺbka 20 cm.
Materiálové zloženie: 100 % polyester.

 

 

Krajina pôvodu: Čína

Dodatočné parametre

Kategória: Školské tašky a batohy
Ergonomický chrbát: Nie
Farba: Čierna
Hrudný pás: Áno
Objem: Áno
Odporúčaný vek: Od 10 - 15 rokov
Pevné dno: Nie
Reflexné prvky: Nie
Typ batohu: Školský batoh
Určenie: Pre chlapca
Výbava: Nie
Hmotnosť: 640 g
Výška: 44 cm
Šírka: 36 cm
Hĺbka: 20 cm