Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

Babyono Video monitor Smart pestúnka

Neohodnotené
Značka: Babyono

S BabyOno video-pestúnkou máte istotu, že vaše dieťa je neustále pod dohľadom.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: B1514
€49 –24 % €37
Babyono Video monitor Smart pestúnka
Neohodnotené
Značka: Babyono
Babyono Video monitor Smart pestúnka
Novinka
€49 –24 %

Kamera prenáša ostrý a čistý obraz v živých farbách, a vďaka kvalitnému mikrofónu a reproduktoru môžete komunikovať s dieťaťom priamo z jeho izby. Pestúnku môžete ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie Tuya z vášho telefónu alebo tabletu. Senzory inteligentnej kamery zachytávajú zvuky a pohyby, posielajúc vám upozornenia. Pokročilé IR LED osvetlenie umožňuje nočný režim, kedy je možné zaznamenať čistý obraz aj zo vzdialenosti 10 metrov.

Produktové video

Okrem kvalitnej kamery má monitor zabudovaný reproduktor a mikrofón, čo umožňuje obojstrannú komunikáciu. Pestúnku môžete ovládať na diaľku, a jeho kamera má pohyblivý rozsah 345° vertikálne a 85° horizontálne, čo poskytuje široký prehľad.

Inteligentné senzory detegujú pohyb a zvuk, a notifikácie s upozorneniami môžu byť nastavené podľa potreby. Technické parametre zahŕňajú Full HD rozlíšenie 1920 x 1080, možnosť externého úložiska až 128 GB, pohyblivý rozsah kamery, dennú a nočnú viditeľnosť do 10 metrov, integrovaný reproduktor a mikrofón, detekciu pohybu a zvuku, a možnosť prehliadania záznamov až 20 dní späť.

Pestúnka podporuje bezdrôtové Wi-Fi pripojenie s frekvenciou 2,4 GHz a ovládanie je možné pomocou bezplatnej aplikácie Tuya na zariadeniach s iOS alebo Android. Balenie obsahuje video-pestúnku, USB kábel s adaptérom, montážnu súpravu a používateľskú príručku.

Dodatočné parametre

Kategória: Hygiena, starostlivosť a bezpečnosť
WIFI: Áno
Farba: Biela
Rozmery: 14,5x7 cm

Produktové video